18 Berg (H van den), metaaldraaier, Maarten-Spiesstraat 10. Berg (wed. Tan den), turfhandel, Delftstraat 1. Berg (J van den), letterzetter, Leidschedwarsstraat 34a. Berg (J van den), werkman gemeentereiniging, Bozenstr. 43. Berg (J van den), drogistkneeht, Brouwersstraat 109 Berg (J van den), landbouwer en koopman, Plein 22. Berg (J vau den), timmerman, Groot Heiligland 39. Berg (J van den), vrachtrijder, Korte Heerenstraat 11. Berg (J van den), onderwijzer, Ursulasteeg 6. Berg (J van den), stalknecht, Witte-Heerensteeg 57. Berg (wed. J van den), Tulpenstraat 26rood. Berg (wed. E van Aken, geb. J van den), inbrengster in de bank van leening, Schachelstraat 48. Berg (Jac. van den), werkman, Lange Heerenvest 104 Berg (J A van den), kruidenier, Tulpenstraat 26. Berg (J A van den), bloemenhandelaar, Ged. Voldersgr. 51. Berg (J C H van den), stalhouder, lijkkoetsverhuurder, trans- porteerder van meubelen en koopmansgoederen, Plein 28. Berg (wed. J P van den), winkelierster in manufacturen, Lange Heerenstraat 12. Berg (J J van den), werkman, Korte Lakenstraat 7. Berg (wed. J J v. d.), stalhouderij „De Leeuwerik", Kruisstr. 28. Berg Jr. (J J van den), stalhouder, Groote Houtstraat 178. Berg (J M van den), kleermaker, agent levensverzekering maatschappij „Probité", Ursulasteeg 9rood. Berg (J W van den), smid, Glasblazersstraat 9. Berg (L van den), bloemistknecht, Gortesteeg 21. Berg (L P van den), mr. schoen- en laarzenmaker, Ged. Voldersgracht 63. Berg (M A v. d.), ambtenaar gem.-seeretarie, Korte Spaarne 1. Berg (N van den), werkman, Oranjeboomslaan 17. Berg (P van den), wagenmaker, Biggensteeg 7. Berg (P D van den), houtdraaier, Peuzelaarsteeg 1. Berg (P J van den), schoenmaker, Wagenweg 8. Berg (P L van den), kantoorbediende, KL Houtstraat 104. Berg (P W van den), stalhouder, Nieuwe Gracht 12. Berg (S van den), meubelmaker, Ged. Raamgracht 44. Berg (mej. T van den), Zuiderstraat 12e. Berg (T J van den), wagenmaker, Lange Heerenvest 54. Berg (wed. W v. d.), winkelierster in manufact., Hooimarkt 10. Berg (W C van den), kleermaker, Prankestraat 49rood. Berg (mej. van den), Barrevoetestraat 4e.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 38