31 Bogaerde (C van den), Raamsteeg 19c. Bogaerde (J J van den), smid, Burgwal 57. Boget (B), bleekersknecht, Nieuwe Spaarnwouderatraat 15. Boget (T), aardwerker, Omvalspoort 8. Bohl (mevr. wed. G C), Ripperdapark 23. Bohl (mr. Joan), advocaat, Nieuwe Gracht 72. Böhm (P Carl), geëx. onderwijzer der Hooaduitsche taal en privaat docent der handels- en kantoorwetenschappen, Maarten-Spiesstraat 14. Bohne (E), Maerten-van-Heemskerkstraat 7rood. Bokern (wed. G J von), Schotersingel 113. Bokma de Boer (M), wijnhandelaar, Ged. Oude Gracht 120. Bold (H van den), schilder, Van-Marumstraat 72. Bolderdijk (M), hovenier, Groote Houtstraat 144u. Bolderdijk (M J P), bloemist, Kruisweg 62. Boldingh (mej. M M), onderwijzeres, Zijlstraat 47. Boldte (H), tapper, Jansweg 33. Bolken, geb. Hiemer (mevr. M L J E), Wilhelminastraat 42. Bolkestein (G J), Ripperdastraat 5. Bolkestein (J J A), Ripperdastraat 5. Bolkestein, geb. Quanjes (mevr. wed.), Ripperdastraat 5. Bolland (P G G), mr. meubelmaker, Lange Lakenstraat 31. MR. MEUBELMAKER, bekroond op verschillende Tentoonstellingen, maakt en repareert alle soorten van 3VT E TT 33 ZES !L IE ET3 lil modernen, antieken, Dnitsclen, Fransclen, Ylaamscïen, Eollandsclien en Renaissance-still. fiance £afrenitraat 31, 3. ©oelotraat. Bolland (P K), meubelmaker, Lange Lakenstraat 31. Bolland (R P), meubelmaker, Yan-Marumstraat 67. Bolle (W), Ruijchaverstraat 12rood. Boller (A C), linnen- en wollennaaister, Nobelstraat 10. Boller (J C), mr. vleesehhouwer, Wolstraat 16. Boller (Ph.), mr. varkensslager, Groote Markt 6. Boller, geb. J Labaar (mej. Ph.), Scheepmakersdijk 5.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 51