38 Bos (W), stadswerkman, Kerkhofstraat 25. Bos (H S van den), koetsier, Jan-Steenstraat 3. Bos (K N van den), schoenmaker, Korte Annastraat 12. Bosch (A), handelaar in brandstoffen, Leliestraat 1. Bosch (Alb.), Zijlstraat 26. Bosch (A G), winkelier en sigarenmaker, L. Raamstraat 4. Bosch (D), bloemenhandelaar, Rozenpriëelstraat 38. Bosch (D C), timmerman, Witte-Heerensteeg 19. Bosch (mej. J), Ripperdapark 12. Bosch (mej. M L), Ripperdapark 12. Bosch (P J), sigarenmaker, Wolstraat 21. Bosch (W), Kenaustraat 2. Bosch (wed. W), Tuinstraat li rood. Bosch Zoon (Wouter), handelaars in brandstoffen, Zijlstr. 14. Bosch (C ten), kleermaker, Magdalenastraat 6. Bosch (C ten), Rozemarijnsteeg 4. Bosch (J ten), loopknecht, Brouwersstraat 121. Bosch (wed. J G ten), linnennaaister en winkelierst., Kerkstr. 2. Bosch (W ten), draaier, Brouwersstraat 131. Bosch (wed. C van den), Groot Heiligland 44c. Bosch (J van den), gemeentebode, Linschotenstraat 38. Bosch (J van den), smid, Heerenlaan 8. Bosch (J van den), timmerman, Oranjestraat 90rood. Bosch (J van den), Oranjestraat 90rood. Bosch (M van den), plaatsnijder en graveur, Ged. Raamgr. 68. Bosch (P A van den), rector van het St.-Josephsgesticht, Kleine Houtstraat 51a. Bosch (wed. T van den), Magdalenastraat 16b. Bosch (W van den), opz. der begraafplaatsen, Schoterweg 55. Bosch (wed. W van den), Koudenhorn 50. Boshakker (R), goud- en zilversmid, Brankestraat 9. Boshouwers (J C H), Nassauplein 1. Boshouwers (S H), aannemer van publ. werken, Schotersingel 61. Bosman (A), handelaar in boter, kaas en eieren, Spaarn- wouderstraat 48. Bosman (wed. A), winkelierster, Rozenpriëelstraat 52. Bosman (B), kleermaker, Linschotenstraat 28rood. Bosman (H M), katoendrukker, Rozemarijnsteeg 12. Bosman (wed. L H), Essenstraat 24p. Bosman (R), kleermaker, Yoortingstraat 34. Bosman (W), winkelier in schoenen en laarzen, Anthoniestr. 75. Bosman (W), werkman, Zuidpolderstraat 54.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 58