39 Bosman Jr. (W), mr. laarzenmaker en winkelier in schoenen en laarzen, Kleine Houtstraat 21. Bosman (wed.), Nieuw Heiligland 14. Boss (M), beambte b/d. postzegelfabricatie, Korte Annastr. 4. Bosscha (dr. J), hoogleeraar, secretaris der Holl. maatsch. van wetenschappen, Spaarne 17. Bosschieter (N), rijtuigschilder, Dijkstraat 16. Bosse (A), handelaar in schrijf-, teeken- en schilderbehoeften, Barteljorisstraat 6. Bosse (J), handelaar in brandstoffen, Nassaustraat 16. Bosse (J B), teekenaar, Ged. Oude Gracht 148. Bosse (wed J J), Kleine Houtstraat 24. Bot (G), timmerman, Leidschedwarsstraat 32k. Both (H), boekbinder en machinale brei-inrichting, Kleine Houtstraat 124. Botman (B G), inspecteur levensverzekeringm. Vennootschap Nederland«, Harmenjansweg 31. Bots (J A), winkelier in landbouwgereedschappen en huishou delijke artikelen, firma wed. Wijdeman Zoon, Spaarne 38. Botte (G), porder, Nauwe Appelaarsteeg 20. Bottelier (A), mr. varkensslachter, Korte Begijnestraat 7. Bottelier (A), koper- en blikslager, Leidschedwarsstraat 32n. Bottelier (C), scheepstimmerman, Tulpenstraat 42rood. Bottelier (P), scheepstimmerman, Amsterdamstr., straat C 4. Bottelier (P), smid, Zuidpolderstraat 21. Bottemanne (wed. C J), Jacobstraat 15. Bottemanne (mgr. C J M), bisschop van Haarlem, Nieuwe Gracht 80. Bottenburg (G van), schilder, Vooruitgangstraat 58. Bottenburg (J van), schilder, Palmstraat 5. Bottu (J), koffiehuisbediende, Raamsteeg 26. Bouehier (A J), behanger, Leidschestraat 141. Bouckaert (J P J), bankwerker, Brouwersstraat 55c. Boudewijns (J L), colporteur, Klein Heiligland 66g. Bouhoff (G), timmerman, Zijlstraat 68rood. Bouhuijs, geb. Scherpenhuijsen (wed. G), winkelierster, Ged. Raamgracht 12. Bouhuijs (wed. W J), Klein Heiligland 30. Bouma (H R), wagenmaker, Rozenstraat 33. Bouman (A), smid, Oranjestraat 69. Bouman (A), koopman, Leidschestraat 152. Bouman (wed. A), Magdalenastraat 4.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 59