40 Bouman (C), dameskostuummaakster, Koksteeg 2. Bouman (D), gravenmaker, Oranjeboomslaan 37. Bouman (D), Amsterdamstraat 3k. Bouman (J?), steenhouwer, fabriek en magazijn van marmeren schoorsteenmantels en grafornamenten, Koksteeg 2. Bouman (G), bloemistknecht, Oranjeboomslaan 41. Bouman (G), Scheepmakersdijk 7. Bouman (G G), Zijlweg 65. Bouman (H M), meubelmaker, Yoortingstraat 25. Bouman (J), bloemistknecht, Öranjeboomslaan 7. Bouman (K), aardwerker, Oranjeboomslaan 50b. Bouman (M), timmerman, Nieuw Heiligland 6. Bouman (M C), naaijuffrouw in het weeshuis der Doops gezinden, Kleine Houtweg 18. Bouman (P), werkman, Amsterdamstraat 3k. Bouman (wed S), Brouwersstraat 2bd. Bouman (W), aardwerker, Bakkerstraat 16. Bouman (wed. W), Tuchthuisstraat 8g. Bouman (W F), timmerman, Kromme-EUeboogsteeg 2. Bourgonje (J P van), barbier en aanspreker, Smedestr. 18. Bourquin (S C), bonne-gouvernante, Wilhelminastraat 59. Bouscholte (L), gep. wachtmeester, Wilhelminastraat 8. Boutellier (wed. J), Lange Molenstraat 5. Bouterse (J), arbeider, Amsterdamstraat, straat A 9. Bouw (R), tafelbediende en lijkbezorger, Groot Heiligland 80. Bouwer (D), concierge stadsschool, Molenpad 17. Bouwer (H), gep. rijks-ambtenaar, Drossestraat 14a. Bouwer (H G), schoenmaker, Drossestraat 14a. Bouwer (J), zadel-, rijtuig- en koifermaker, Zijlstraat 11. Bouwer (wed. J), Ged. Raamgracht 42. Bouwer (wed. J), Witte-Heerensteeg 23. Bouwer (wed. J), Witte-Heerensteeg 24a. Bouwer (J J), stukadoor, Nieuwstraat 3rood. Bouwer (W), Bakkumstraat 8. Bouwes (G), Plein 11. Bouwman (H), Ripperdasteeg 2b. Bouwman (H), timmerman, Heerensingel 73a. Bouwman (J), nachtportier H. IJ. S. M Jan-Steenstraat 8. Bouwman (M), Klein Heiligland 80rood. Bouwman (wed. W), Klein Heiligland 64a. Bouwmeester (B J), beeldhouwer en verkooper van de echte Haarlemmerolie van de wed. Claas Tilly, Spaarne 69.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 60