41 Bouwmeester (D), onderwijzer, Gierstraat 31. Bouwmeester (D J W), firma Weyenbergh en Bouwmeester, commissionnairs in effecten en assurantiën, Oude Groenm. 12. Bouwmeester (G), Kampersingel 24. Bouwmeester (wed. J R), Hondensteeg 7. Bouwmeester (P), mr. timmerman, Kampersingel 26. Bovenkerk (J C), agent der alg Noordkoll. verzekering maatschappij, Maarten-Spiesstraat 12. Braaf (W), werkman, Heerensingel 37i. Braakenburg (A), smid, Lange Margaretbastraat 11. Braakenburg (C), koetsier, Brouwersvaart 134 Braakenburg (D A), ambt. b/d gemeente-ontvanger, Zijlstr. 14. Braakenburg Jr. (D A), aannemer, Jansweg 51. Braakenburg (J K), kantoorbediende, Kleine Houtstraat 56. Braakenburg (J N), mr. brood- en bcschuitbakker, Hagestr. 47. Braakenburg (K J), schoen- en laarzenmaker, Korte Begijne straat 13. Braakenburg (L J), Kruisweg 5. Braakenburg (N H), winkel, in parasols en parapluies, Lange Veerstraat 43. Braakenburg (gez.), firma D. A. Giithsclimidt, in lingerieën, nouveautés en kindergoederen, Barteljorisstraat 8. Braakman (H W H), koek- en banketbakker, Damstraat 13. Braakman (J C), mr. spekslager, Jacobijnestraat 5. Braam Ilouckgeest (Yan). (Zie Houckgeest.) Braat (M C), oud-scheepsgezagvoerder, Schotersingel 5. Braber (B de), Ursulasteeg 10a. Braber (C J de), schoenmaker, Koksteeg 14. Braber (H de), voermansknecht, Lange Molenstraat 36. Braber (wed. H de), Lange Margarethastraat 44. Braber (J de), winkelier en koopman, L. Margarethastraat 42. Braber Jr. (J de), beddenmaker, Ursulasteeg 10l. Braber (P de), werkman, Lange Margarethastraat 40c. Braber (wed. P J de), baker, Koksteeg 14rood. Bragt (8 van), arbeider, Oranjeboomslaan 73. Brakel (A), zadelmaker, A.-L.-Dyserinckstraat 52. Brakel Jr. (A), timmerman, Ged. Oude Gracht 52. Brakel Rzn. (A), Palmstraat 17rood. Brakel (J), smid, Korte Wolstraat 2. Brakel (wed. J H), brooddepothoudster en winkelierster, Ged. Voldersgracht 27. Brakel (P H), loodgieter, Popelingstraat örood.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 61