42 Brakel (R), winkelier, Gierstraat 13. Brakel (R W), mr. huis- en kachelsmid, Gierstraat 13rood. Brakel (W), wagenmaker, Parklaan 102. Brakel (J van), bleekersknecht, Brouwersvaart 138. Brakenhoff (J), bakkersknecht, Korte Veerstraat 8. Brand (H), werkman, Tulpenstraat 28. Brand (T A), ijzerdraaier, Harmenjansweg 57j. Brand (G van den), mr. schoenmaker, Burgwal 4. Brand (wed. K van den), Zuider-Buitenspaarne 98. Brand (L van den), werkman, Leidschestraat 79. Brandon (wed. M), Lombardsteeg 8. Brandou (wed. J J), Parklaan 5. Brandt (A), nachtstoker werkplaats H. IJ. S. M., Voor uitgangstraat 53 Brandt (A W), serg. der inf., Nieuwe Kruisstraat 13rood. Brandt (P W), werkman gemeentereiniging, Oostvest 12. Brandt (G), draaier, Amsterdamstraat 19. Brandt (H P), Scliachelstraat 45. Brandt (J), metselaar, Tulpenstraat 27c. Brandt (W C), fabriek en magazijn van naaimachines, Schachelstraat 45. Brantjes (mevr. wed. dr. J), Kennemerplein 11. Brantjes, geb. Van Rijn (mevr. wed.), Spaarne 26. Brants (K), onderwijzer, Spaarne 26. Braspenning (P), Damsteeg 13. Braspenning (P), smid, Leidsche Vaart 38u. Braspenning (P J), metselaar, Damsteeg 9. Brauckmann (A), ledikant- en kamerbehanger en stof feerder, Klein Heiligland 42. Brauckmann (D), letterzetter, Korte Zijlstraat 3. Brauckmann (J B), Kleine Houtstraat 82. Brauns (C), opzichter bij den waterstaat, Gierstraat 8. Brauns (wed. B J), onderwijzeres in nuttige en fraaie hand werken, Jansstraat 3. Braunstahl (H), smid, Leidsche Vaart 24. Brauw (jhr. S E de), kapitein ter zee, Hazepaterslaan 16. Breas (E J), werkman, Amsterdamstraat, straat A 19. Brederode (A van), Donkere Spaarne 6. Brederode (A van), lirma gebr. Van Brederode, boekhandel., handel in schilder- en teekenbehoeften en kantoorhandel, Groote Markt 21. Brederode (A van), schoenmaker, Teylerstraat 8.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 62