wlkbrkmër; SCHOENEN- en LAARZENMAGAZIJN, 47 KRUISWEG 47. JLaarzenmakerij volgens de nieuwste systemen. Speciale inricltiM tot let makeii m 44 Breemen (J C van), grutter, Verwulft 6. Breemen (N van), Gasthuissingel 18a. Breemen (S van), in brandstoffen en petroleum, Drappenierstr. 11. Breemen (W van), werkman, De-Haasstraat 12rood. Breemen (W van), expediteur, Turfmarkt 32rood. Breemen (W H), vrachtrijder, Turfmarkt 32. Breemer (J), werkman, Doelstraat 10. Breems (T P J), werkman, Burgwal 62. Breggen (P C A van der), in assurantiën, Scbotersingel 11. Bremer (C D), blikslager en zinkwerker, Spaarnwouderstr. 2. Bremer (wed. C D), wasck- en strijkinrichting, Burgwal 71b. Bremer (D), koopman in brandstoffen, bode alg. Priesche levensverz., aanspreker en lijkbezorger, KL Houtstraat 121. Bremer (F), sigarenmaker, Molensteeg 23. Bremer (H), godsdienstonderwijzer bij de Ned. Herv. kerk, Keizerstraat 1. Bremer (H M), wagenmaker, Morinnesteeg 4. Bremer (J), Leidschestraat 16. Bremer (W F), firma Caalen, Bremer Co., houthandelaars, stoom-houtzagers en fabrik. van tras, Friesche-Varkensm. 4. Bremer (W F), mr. schoenmaker en winkelier, Kruisweg 47. SCHOENEKr DE]ST VOET. Brero (B van), werkvrouw, Kerkhofstraat 19. Brero (C van), metselaar, Oranjestraat 104. Brero (H van), metselaar, Luitensteeg 11. Brero (J A van), sigarenmaker, Frankestraat 41. Breugel (J H W van), laarzenmaker, Jacobijnestraat 12. Breugel (mej. M van), Nieuwe Groenmarkt 25. Breugel (T A van), smid, Korte Margarethastraat 7. Breugel (Th. A van), smid, Groot Heiligland 48.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 64