45 Breuk (mevr. wed. B R de), Jansweg 26. Breuk (Joh. de), direct, der Haarl. maatsch. tot verduurzaming van levensmiddelen (Brandsein), Schoterweg 18. Breuk (L de), glashandelaar, Spaarne 71. Breukelen (A van), koffiehuishouder, Botermarkt 7. Breukhoven (T), smid, Scheepmakersdijk 27. Brian (J H), kuiper, Burgwal 44. Brian (wed. J P), in bieren, Voortingstraat 20. Brico (C P), wagenmaker, Burgwal 98rood. Brincker (J G), werkman, Rozemarijnsteeg 10. Brink (B P), koopman, Parklaan 92. Brink (G L), kuiper, Oranjestraat 130. Brink (A M J ten), smid, Zuidpoldersfraat 61. Brink (P van den), Groote Houtstraat 144r. Brinke (H ten), Wilhelminastraat 2. Brinke (H van), kleermaker, Raaks 24a. Brinkman Co', commissionnairs in effecten, coupons en wissels, Zijlstraat 80. Brinkman (wed. C), Korte Lakenstraat 16. Brinkman (G), mandenmaker, Lange Wijngaardstraat 7. Brinkman (H), timmerman, Korte Lakenstraat 16. Brinkman (wed. H G), Beeksteeg 8a. Brinkman (H J), werkman, Molensteeg 27. Brinkman (J), kantoorknecht, Helmbrekersteeg 4. Brinkman (J H), makelaar in vaste goederen en commission- nair in effecten, firma Brinkman Co., agent van brand- assurantie-maatschappijen en van de binnenl. vaart-risico sociëteit te Amsterdam, ter verzekering van geldswaarde, inboedels, enz., Kantoor Zijlstraat 80. Brinkman (M), schilder, Lange Heerenstraat 12. BrinkmaD (P), mandenmaker, Verwulft 7. Brinkmann (J O), directeur sportterrein en sociëteit //De Phoenix", Priesche-Varkensmarkt 10. Brinkmann (gebr.), restaurateurs en koffiehuishouders, Groote Markt 11. Brinkmans (A), schoenmaker, Witte-Heerensteeg 8. Brinkmeijer (M A), aardwerker, Klein Heiligland 33b. Brinkom (C van), concierge lokaal jongelingsvereenlging, Lange Annastraat 11. Brinkom (G H N van), steenhouwer, Esschilderstraat 10. Broeders (H), metselaar, Prankestraat 13. Broek (A J P van den), commissionnair, Raamvest 13a.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 65