48 Bronkhorst (wed. C), Papentorenvest 14. Bronkkorst (H J), Nieuwe Groenmarkt 8. Bronkhorst (wed H J), Nieuwe Groenmarkt 8. Bronkkorst (wed. H J), winkelierster in melk, boter en kaas, Bakenessergracht 101. Bronkhorst (J), huisbediende, Nieuw Heiligland 18. Bronkhorst (J W), boekbinder, Molensteeg 7. Bronkhorst (W), winkelier in manufacturen, Gr. Houtstr. 63. Bronkhuijsen (wed. R), Nassaulaan 27rood. Bronner (G), schilder, Rozenpriƫelstraat 45rood. Brousdijk (H), winkelier in sigaren, enz., corresp. der brandverz. De Jongk Co., te Amsterd., kantoorbediende, Doelstr. 21. Bronsgeest (mej. J), Nieuwe Gracht 20. Broos (wed A), Leidsche Yaart 112. Broos (A H), firma Brinkman Co., commissionnairs in effec ten, Leidsche Yaart 112. Brosi (wed. P J), Barrevoetestraat 8rood. Brouwer (A P), kleermaker, Ged Raamgracht 59. Brouwer (C), opzichter, Essckilderstraat 14rood. Brouwer (H), ambtenaar bij de posterijen, L. Heerenstr. 22rood. Brouwer (J), agent van politie, Groot Heiligland 42. Brouwer (Jan D), Ged. Oude Gracht 93. Brouwer (M), kookster, Lange Raamstraat 27. Brouwer (P), rustend pred., Maerten-Van-Heemskerkstr. 13. Brouwer (wed.), Jan-Steenstraat 18. Brouwer (J R de), med doctor, Gierstraat 43. Brouwershaven (G), bestelkantoor van goederen voor de N. Zuidkollandscke stoomtram, Lange Begijnestraat 32. Brugge (J van der), werkman H. IJ. S. M., Lange Marga- rethastraat 38rood. Bruggeman (P J), onderwijzer, Wagenweg 58a. Bruggemann (J G), firma Bruggemann Martens, stukadoors, Raaks 11. Bruggen (D van), landbouwer, Dubbele Buurt 63a. Bruggen (G van), Zomervaart 21c. Bruggen (wed. G van), landbouwster, Zomervaart 25. Bruggen (J van), landbouwer, Rozenlaantje 1. Bruggen (J van), aardwerker, Zuider-Buitenspaarne 24r. Bruggen (J van) landbouwer, Zomervaart 23b. Bruggen (J van), landbouwer, Zomervaart 30. Bruggen (wed. J van), landbouwster, Zomervaart 24. Bruggen (P van), werkman, Zomervaart 28.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 68