49 Bruggen (R van), melkslijter, Zomervaart 23a. Brugh (G van den), Gasthuisvest 45a. Bruigom (C), boekbinder, Oranjestraat 44. Bruigom (II), koetsier, Popelingstraat 2. Bruigom (mej. J), Witte-Heerensteeg 49. Bruigom (J A), werkman, Leidsche Yaart 28e. Bruin (mevr. wed. B), Jansstraat 33. Bruin (J), banketbakker, Koksteeg 2. Bruin Rz. (J), brooddepothouder en winkelier in tabak, sigaren en kunstvuurwerken, Nieuwe-Kerksplein 20. Bruin (J Tktimmerman, Korte Lakenstraat 24. Bruin (C de), werkman, Assendel verlaan Ia. Bruin (D de), sigarenmaker, Sophiastraat 35. Bruin, geb. Pischer (mevr. wed. G de), Leidsche Yaart 56. Bruin (JE J de), Tuinlaantje 2j. Bruinier (D), melkverkooper, Maarten-Spiesstraat 1. Bruinier (J), kleermaker, Ged. Raamgracht 54. Bruinier (Jers J L), Schotersingel 19. Bruining (P), koopman in steenkolen, Warmoesstraat 27. Bruining, geb Voorderhaake (mej.), Lange Heerenstraat 41. Bruinsma (B J), bloemist, Burgwal 1. Bruinsma (mej. G), Witte-Heerensteeg 29. Brummel (A), oppasser, Twijnderslaan 5a. Brun (P H Ie), winkelier in gasornamenten en aanlegger van gas- en waterleidingtoestellen, Groote Houtstraat 32 Brunet de Rochebrune (W P J), ambtenaar H. IJ. S. M., Spaarne lrood. Brunings (mej. B), Baau 13. Brunings (mej. J), Leidsche Vaart 28a. Bruno Bok, geb. Van Dunné (mevr. wed. W H), L. Vaart 122. Bruns (C), stukadoor, Burgwal 37. Bruns (J C), Zijlweg, zijweg A. Brusse (A), Nassauplein 5. Brussée (C), handelaar in bieren, wijnen en gedistilleerd, agent der kon. Ned. Beiersck-bierbrouwerij.Kl. Houtstr. 109. Brussee (mej. E), Dreef 10. Brussée (H), bloemkweeker en tuinier, Van-Marumstraat 8. Brussée (J), barbier, Van-Marumstraat 6. Brussée (S), banketbakker, KL Houtstraat 79, Brussée (wed. W), Wolstraat 11. Brussel (A van), boekbinder, Nassaulaan 5a. Brussel (D van), werkman, Oranjeboomslaan 55. 4

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 69