58 Chits Jr. (J B), eommissionnair, Nassaustraat 14. Chmnlgemeijer (C F), ziekenverpleger St.-Elisabethsgasthuis, Gasthuisvest 47rood. Chrispijn (J), tapper, Botermarkt 27. Christiaans (H), bediende, Popelingstraat 12. Christiaans (J), behanger, Lange Boogaardstraat 4. Citters (J van), smid, Gasthuislaan 152. Cittert Pz. (A B van), boekhandelaar, firma P. van Cittert Zonen, Spekstraat 14. Ciltert Pz. (G van), boekhandelaar, firma P. van Cittert Zonen, Spekstraat 14. Cittert (H van), haarsnijder en scheerder, Oranjeboomsl. 99. Cittert Pz. (EL van), wijnkooper, handelaar in binnen- en buitenlandsch gedistilleerd, enz., Jansstraat 39. Cittert (J van), mr. schilder en kamerbehanger, L. Molenstr. 21. Cittert Jr. (P van), onderwijzer in wiskunde, teekenen en lager onderwijs, leeraar in de gymnastiek, Bakenessergracht 98. Citt ert Zonen (firma P van), boekhandelaren-antiquaires, houders van openbare boek- en kuustveilingen, magazijn van oude en nieuwe boeken, Spekstr. 14; verkooplokaal Parklaan 106. Cittert Bz. (wed. P van), Spekstraat 14. Claassen (G K J H), firma Claassen Beuns, eommissionnairs in effecten, Zijlstraat 97. Claassen (L), mr. kleerbleeker, Amsterdmnsche Vaart 24a. Claerbergen (mevr. L A Vegelin van), Kleme Houtweg 35. Clarck (Chas), offic. van het leg. des heils, KL Houtstraat 55a. Clausing (J), timmerman, Voorzorgstraat 51. Clausing (J G), werkman, Burgwal 78. Clausing (P), fabrikant van lood- en zinkwerk, Smedestr. 35. Clausing (H), schipper en handelaar in brandstoffen, Burgw. 70. Clavel (J L J), tapper en slijter, Groote Houtstraat 13. Cleeff (B van), onderwijzeres, Barteljorisstraat 17 Cleeff (mej. L van), Zuiderstraat 12 o. Clement (mej. J C), Kruisstraat 44i. Clercq (A de), directeur der Haarl. bankvereenig., Parklaan 10. Clercq (D de), directeur Haarl. verffabriek, Parklaan 10. Clercq Gz. (H de), Zuider-Buitenspaarne 58. Clercq Wzn. (mevr. wed. S de), Parklaan 10. Clercq (W de), Schoterweg 13. Clercq (mej. L C C J le), Groote Houtstraat 83. Clercq van Weel (mr. J de), rechter in de arr.-rechtbank, lid van den gemeenteraad, Kenaupark 23.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 78