G. A, COMAITAj Schoorsteenveger, Rookverdrijver, Metselaar, enz., 59 Clifford (D H), timmerman, Drossestraat 14c rood. Clifford (J P), koffiekuishouder, Zijlstraat 2. Cliteur (B P), mr. schilder, Korte Lakenstraat 10. Cliteur (B P), winkelier in grof en fijn aardewerk, Kamperstr. 20. Cliteur (J A), winkelier en venter van petroleum, enz., Barendsestraat 16. Cloeck (W Stroo), suikerwerker en handelsagent, Rozen- priëelstraat 45. Clous (A), mr. kleerbleeker, Scheepmakersdijk 33. Clous (J), werkman, Kerkhofstraat 4b. Clous, geb. v. d. Berg (wed. P W), Nauwe Geldeloozepad 22. Cnoop Koopmans (mr. N G), advoc. en proc., lid van den gemeenteraad, Plorapark 39. Cobelens (Ckr.), timmerman, Anthoniestraat 6. Cobelens (G), winkelier in aardewerk, Ostadestraat 12. Cobelens (H), dameskleedermaakster, L. Wijngaardstr. 20rood. Cock (mej. C de), Koningstraat 21. Cockuyt (C E), pianomaker en -stemmer, KL Houtstraat 15. Coele (J), agent van politie, Boerensteeg 24. Coelen (G W P), boekhouder, Ged. Oude Gracht 31. Coeree (A J), Gasthuisstraat 28. Coeverden (C C L van), oud-resident van Ned.-Indië, Ged. Oude Gracht 39. Cohen (L), koopman en fabrikant van margarine-boter, Koningstraat 18. Cohen (S), broodfabrikant, Spaarne 23. Colk (H C van der), hovenier en bloemkw., Spoorwegstr. 2. Colk (H J van der), hovenier en bloemkw., Schouwtjeslaan 2. Colk (P G van der), hovenier en bloemkweeker, Wijde Geldeloozepad 17a. Colla (H), schoen- en laarzenmaker, Bakenessergracht 70. Reparateur van Zeister Porseleinen Kachels, FRNNKJESTRAAT No. 38, tusschen de Gedempte Oude Gracht en Peuzelaarsteeg, TE HAARLEM.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 79