67 Dekker (A F), winkelknecht, Lange Lakenstraat 33. Dekker (wed. A F), winkelierster, Koningstraat 54. Dekker (B), werkman, Koolstteg 28. Dekker (C M), Zomervaart 21b. Dekker (D), bakkersknecht, Ravensteeg 6. Dekker (D), timmerman, Leidsche Yaart 28 o. Dekker (H), loopknecht, Tuinstraat 1. Dekker (J), Brouwersstraat 6. Dekker (J), timmerman, Ged. Voldersgracht 25. Dekker Jr. (J), timmerman, Noorder-Buitenspaarne lODrood. Dekker Sr. (J), koetsier, Noorder-Buitenspaarne 10d rood. Dekker (J M), winkelier en tapper, Plein 29. Dekker (J Th.), practizijn, boekhouder en directeur der Dek- kersvereeniging, Bakenessergracht 7. Dekker (J W), koopman, Korte Poellaan 3b. Dekker (K), werkman, Amsterdamstraal, straat C 16. Dekker (L), concierge aan de jongensschool, Sophiastraat 2c. Dekker Kz. (L), leeraar aan de H. B. school ter opleiding voor handel en nijverheid, Spaarne 61rood. Dekker (R), timmerman, Brouwersstraat 35. Dekker (W), bierbrouwersknecht, Melkboerensteeg 3. Dekkers (J), concierge bisschoppelijk museum, Kruisweg 59. Dekking (P J), verslaggever Haarl. courant, Spaarne 24. Delden (A van), fabriekswerker, Brouwersstraat 55d. Delden (F G van), controleur van 's rijksbelastingen,Parkl. 11 a. Delden (G van), werkman, Groot Heiligland 38rood. Delden (J van), fabriekswerker, Brouwersstraat 123. Delden (M van), werkman, Oranjestraat 129. Delden (M van), fabriekswerker, Brouwersstraat 129. Delden (P van), fabriekswerker, Brouwersstraat 127. Delft (C C van), gep. O -I. ambtenaar, Zijlweg 79. Delft (P van), schipper, Brouwersvaart 12. Delissen (B), bloemist, Gasthuislaan 2. Delmonte (H), koopman, Rozenpriƫelstraat 9. Demmenie (J), brievenbesteller, Assendelverlaan 4. Demmers (J W), winkelier in boter, kaas, eieren, vleeseli- waren, enz., Jansstraat 31. Deppe (J C F), smid, Burgwal 103. Dering (J A), kruier en tapijtklopper, Nassaulaan 23. Dernison (B), tapper, Frankestraat 34. Dernison (G), aardwerker, Glasblazersstraat 23. Dernison (wed. H), winkelierster, Leidschestraat 33. 5*

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 87