73 Drenth (W), handelaar in wijnen, binnen- en buitenlandsch gedistilleerd en likeuren, Ged. Oude Gracht 71. Dreijer (C A), stukadoor, Palmstraat 9j. Drejjer (J), stukadoor, Nassaulaan 19Arood. Dreijer (T), voeger, Delftstraat 37. Dreijer (W C), werkman, Ged. Raamgracht 50. Drieduiten (J), veehandelaar en vleeschhouwer, Oude Groen markt 18. Driessen (J G), beambte H. LT. S. MLange Molenstraat 40. Driessen (J J), goud- en zilversmid, Anegang 9. Driessen (J L), timmerman, Rozen prieelstraat 33. Drogtrnp (G), fabriekswerker, Kerkstraat 14. Dronkers (A P) chef katoenmaatsehappij, Ruijckaverstr. 26rood. Droog (A), kapitein stoomboot op Rotterdam, L. Yeerstr. 13. Droog (C), timmerman, Brouwersvaart 82. Droog (E), werkman, Lange Begijnestraat 2. Droog (W), koopman, Minnebroedersteeg 7. Droog (W), Lange Annastraat 31c. Droog (W), opperman, Klein Heiligland 33a. Droog (C de), werkman, Van-Marumstraat 30. Droog (II de), bierhandelaar, Brouwersstraat 28. Droog (J M de), telegrammenbesteller, Ravelingsteeg 6. Droog (S P B de), werkman, Minnebroedersteeg 22. Droogleever Fortuijn (C), gezagvoerder stoomvaartmaatschappij «Neder!andRipperdanark 28. Drost Zoon (A), leerlooiers en fabrikanten van drijfrie men, handel in leder enschoenmakersfournituren. Kantoor: Ged. Oude Gracht 66. Drost (G), smid, Vooruitgangstraat 73. Drost (J), opzichter prov. waterstaat, Korte Dijk 7. Droste (A F), kantoorbediende, Klein Heiligland 24. Droste (G J), confiseur, Groote Houtstraat 132. Chocolade fabriek: Groote Houtstraat 75. Droste (J H), gep. ambtenaar, voorzitter burgerlijk armbe stuur, Klein Heiligland 24. Droste Jr. (J H), boekhouder, Kruisstraat 2. Droste (J W G), architect, Klein Heiligland 24. Droste (P), makelaar in vaste goederen en commissionnair in effecten, Spaarne 54. Droste Möller, correspondenten der onderl. brandwaarborg maatschappij De Jongh Co., te Amsterdam, Spaarne 54- Drughorn (mevr. wed. J F), Kinderhuisvest 21.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 93