I. J. DRUKKER, #fU Gezichtkundige, 74 Drukker (I J), gezichtkundige, Smedestraat 7. RUIME KEUZE in Brillen, Pince-nez en Optische Voorwerpen. S11DESTRAAT 7, HAARLEM, li«li*l!*ll*ll*ll«ll»ll*li»ll«ll«llv|lciitiielloiioiu|i9il«ll*ii*iio!i>|i«iioii«iniioiir|l«H*ll*,i*Heil«ll*ll«ii«ll«il«ii«ll*il«lloii«ii«ii«|l«ii*ii«*M*ii«ii Drunen (J van), kuis- en tafelbediende, Kruisweg 29rood. Drunen (W van), timmerniau, Nassaulaan 59. Drunen, geb. Serné (W van), dameskleerinaakster, Nassaul. 59. Drupsteen (J), schipper en handel, in brandstoffen, Sopkiastr. 15. Druyvesteyn (C), ambten, ter provinciale griffie, Spaarne 108. Druyvesteyn (mej C), Jansstraat 64. Drijber (L J B), opzichter burgerlijk armbestuur, Maerten- Van-Heemskerkstraat 3. Drijver (wed Lange "Wijngaardstraat 5. Dubois (mej. E T M), Ripperdapark 39. Dubois (F R J), iuspecteur der registratie en domeinen, Jansstraat 71- Dubourcq (A), Florapark 12. Due (H la), timmerman, Leidscke Vaart 28d. Ducro (P J), meubelmaker, Linschotenstraat 12rood. Duffelen (R van), bakkersknecht, Burgwal 83:f. Duffelen (J van), loopknecht, Burgwal 83b. Dufijan (W H), werkman, Nieuw Heiligland 1. Duin (E), houtkoopersknecht, Rozeiipriëelstraat 32. Duin (wed. J), Nieuwe Kruisstraat l8rood. Duin (J F), timmerman en winkelier, Burgwal 115. Duin (P T), melkverkooper en bloemkw., Gr. Heiligland 49. Duin (A van), Klerksteeg 9. Duin (C van), metselaar, Korte Hofstraat 9a. Duin (H van), mets daar, Lange Hofstraat 13. Duin (H van), werkman, Boerensteeg 10. Duin (J van), metselaar, Raamsteeg 17b. Duin Jr. (J van), metselaar, Raamsteeg 19d. Duin (wed. Van), naaister, Tulpenstraat 30rood.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 94