75 Duineveld (wed. W), Koolsteeg 1a. Duinmeijer (S), werkman, Kromme-EUeboogsteeg 7. Duinwatermaatscbappij, Frederikspark 5. Duisenberg (mej. P H), Spaarne 25rood. Duits (mej. A), Essohilderstraat 26. Duits (11), werkman H. IJ. S. M., Molensteeg 23a. Duits (K), Rustenburgerlaan 9. Duits (K), letterzetter, Rustenburgerlaan 9. Duits (L), dienstman, Rozensteeg 11. Duits (L), koetsier, Korte Lakenstraat 4b. Duits (W), sigarenmaker en -handelaar, Rustenburgerlaan 9. Duiveubode (A van), werkman, Turfmarkt 21 i. Duivenbode (C van), huisknecht, Delftstraat 30rood. Duivenbode (mej. C A van Leeuwen van), Zuider-Buiten- spaarne 8ruod. Duivenbode (P van), wijnkooperskneoht, Amsterdamstraat 3t. Duivenbode de Vlugt (M D), directeur-scheikundige der kristal-sodafabriek //Haarlem//, Jansstraat 3. Duker (dr. A C), emer.-predikant en leeraar aan het gym nasium, Wilhelminastraat 41. Dulfer (J F), coiffeur, Nassaulaan 3. Dungen (A H van), Hondensteeg 10. Dunlop (mevr. Maingay), Ruijehaverstraat 15. Dunlop (mej. W), Ruijehaverstraat 15. Dunnen (I den), firma H. den Dunnen Zoon, fabrikanten van lakken en vernissen, kooplieden in verfwaren, enz., Leidsche Vaart 48. Dupon (mej. C), Gierstraat 54rood. Dupon (mej. C 11), Koudenhorn 64q. Dupon (mej E), Gierstraat 54rood. Dura (C van), officier der infanterie, Zijlstraat 70rood. Durge (J), pakhuisknecht, M orinnesteeg 16. Dusschoten (Ph. van), smid, Burgwal lOOrood. Dusse (J), Zijl weg 8g. Dusseldorp (J M W van), directeur van Indische landbouw ondernemingen, Frans-Halsplein 8. Dussen (wed. J van), winkelierster, Hagestraat 51. Duuren (J F van), bloemist, Lange Poellaan 48. Duuring (mej. C I D), Florapark 53. Duval (W), administrateur mil. hospitaal, Kinderhuisstraat 2. Duijff (J), barbier, aanspreker en debitant der staatsloterij, Spaarnwouderstraat 120.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 95