76 Duijff (J H), letterzetter, Groot Heiligland 15. Duijff (J W) loodgieter, Lange Raamstraat 33. Duijfjes (A J), leeraar H. B. S. met öjarigen cursus, Leidsclie Vaart 116. Duijl (S A van), Nieuwe Gracht 52. Duijmaer van Twist, geb. H CW IJssel de Schepper (mevr. wed. A J), Donkere Spaarne 56. Duijn (C van), boekhandelaar, Anegang 18. Duijn (J van), schilder en kamerbehanger, Botermarkt 19. Duijn (wed. J van), Nobelstraat 15. Duijn (J J van), huisschilder, Klein Heiligland 90. Duijn (J L van), boekdrukker, Van-Marumstraat 23. Duijn (L A van), kleerbleeker, Scheepmakersdijk 49. Duijn (N J van), hloemistknecht, Wagenweg 54. Duijn (S van), magazijnmeester, Kleine Houtstraat 85a. Duijn (wed. W van), Kerkstraat 16. Duijndam (A), werkvrouw, Koolsteeg 12. Duijndam (F), spoorwegwerker, Oude Weg 8a. Duijndam (wed. J), Zuider-Buitenspaarne 65. Duijnen (J van), mr. mandenmaker, Delftstraat 15. Duijns (H), portier H. IJ. S. M., Friesche-Varkensmarkt 14. Duijns (J), wagenmaker, Zomervaart 3 L Duijs (A S), hovenier en bloemkweeker, Z.-Buitenspaarne 70. Duijsters (H), mr. kleerbleeker, Amsterdamsche Vaart 12. Duijvendijk (wed P van), Wijde Geldeloozepad 31. Dweelaard (A), koopman in groenten, Ridderstraat 33. Dweelaard (C), naaister, Kleine Houtstraat 91. Dweelaard (J), stoker H. IJ. S. M., Begijnhof 27. Dijck (A A van), hoeden- en pettenmagazijn, Paarlaarsteeg 6. Dijck (J L M van), mr. schoen-en laarzenmaker, Burgw. 78rood. Dijck (V C A van), boekdrukker, Hondensteeg 24. Dijk (A van), voorman H. IJ. S. M., Vooruitgangstraat 57- Dijk (A van), werkman, Lange Vlamingstraat 12b. Dijk (A van), fahriekswerker, Kinderhuissingel 16j. Dijk (A van), schilder, Ursulasteeg 14rood. Dijk (C van), timmerman, Klaverstraat 8. Dijk (C G van), modelmaker ijzergieterij, Schoterweg 40. Dijk, geb, v. Haaften Cluwen(mevr. wed. D van), Florapark 4. Dijk (D C van), boekbinder, Groote Houtstraat 144m. Dijk (E van), winkelier, brood- en beschuitdepothouder, Groote Houtstraat 161. Dijk (F van), bloemistknecht, Ged. Oude Gracht 25a.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 96