E. 78 Dijk<rs (L), scheepstimmerman, Molensteeg 28. Dijkhofz (J A), winkelbediende, Koningstraat 27. Dijkman (K), stalknecht, Meesterjoostenlaan 19. Dijkman (mevr. wed. M C), Ged. Oude Gracht 97. Dijkman (mevr. wed. W L), Wilhelminastraat 37. Dijkmans (W B A), werkman, Oranjeboomslaan 109. Dijkstra (A J), winkelier, Ged. Oude Gracht 116. Dijkstra (D), werkman, Tuinstraat If. Dijkstra (J), schilder, Voorzorgstraat 25. Dijkstra (J), wagenmaker, Teylerstraat 40. Dijkzeul (J p), landbouwer, Zomervaart 26a. Dyserinck (mevr. wed. A L), Plorapark 38. Dyscrinck Zoon (Corn.), kooplieden en winkeliers, Korte Veerstraat 7 en 9. Dyserinck (P), lid van de kamer van koophandel, chef der iirma Corn. Dyserinck Zoon, kooplieden, Groote Houtstraat 39. Dyserinck (P Kleiweg), architect en agent van de brand- assurantie, firma Meijer Dyserinck, metselaars, Ged. Oude Gracht 83. Ebbing (H), landbouwer, Dubbele Buurt 9. Ebbing (N), landbouwer, Dubbele Buurt 38. Ebeli (J A), passementwerker, 't Zakje 7c. Eek (H van), ambtenaar H. IJ. S. M Lange Heerenstr. 22rood. Eek (H van), onderwijzer, Koudenhorn 66. Eek (wed. J van), Doelstraat 35. Eckhardt (G A), correspondent, Schoterweg 28. Eckhardt (H), smid gemeente-reiniging, Harmenjansweg 77. Eckhardt (J), werkman, Tulpenstraat 20. Edel (J), Nieuw Heiligland 1. Edelijn (H J), mr. broodbakker, Kamperstraat 18. Eden (J), conducteur H. IJ. S. M., Verl, Erans-Halsstr. 16. Eden (W E), timmerman, Rozen prieelstraat 17. Eden (A van), smid, Koksteeg 7. Eden (J J van), winkelier, Amsterdamstraat 2. Eden (K van), in drogerijen en verfwaren, Damstraat 20. Ederveen (J), rijks-veldwachter, Zijlstraat 72. Edie (wed. A J), Schoutensteeg 4 rood. Eeckelaert (A J), Zoetestraat Irood. Eeckelaert (E W G), Maarten-Spiesstraat 7.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 98