79 Eede (R, W), smid, Rozenpriëelstraat 63. Eeden (J J), vleeschhouwersknecht, Goudsmidspleintje 6. Eeden Co. (firma A C van), bloemisten, Wagenweg 46. Eeden (mej. A E van), Wilhelminastraat 57. Eeden (E W van), seer. Ned. maatsch. v. nijverh., Frederiksp. 10. Eeden (wed F W van), Oranjestraat 66. Eeden (H. van), winkelier, Spaarnwouderstraat 130. Eeden (H J van), fabriekswerker, Ged Voldersgracht 41. Eeden (J II van), kleermaker, Ged. Voldersgracht 41. Eeden (mej. M P van), Wilhelminastraat 57. Eeden (mej R E van), Florapark 51. Eeden (W van), eierhandel en zuurbuis, Morinnesteeg 17. Eeden (W van), werkman, Nassaulaan 32. Eeghen (11 M van), handelaar in koloniale waren, Florapark 14. Eeken (N), smid, Ravelingsteeg 6rood. Eekhof (A), Spaarnwouderstraat 95rood. Eekhout (C), agent van verschillende assurantie-maatschappijen, firma 1). W. Rookmaaker Zn wasch- en strijk-inrichting, Schaehelstraat 18. Eekhout (J), metselaar, Rrouwersstraat 142. Eekhout (P), metselaar, Barendsestraat 6b. Eekhout (R), wijnkooper, ïhankestraat 25. Eekhout (W P van), winkelier, Korte Wolstraat 3. Eeltjes (H), mr. vleesohhouwer, Zijlstraat 51. Eem (P van der), bloemistknecht, Korte Poellaan 20c. Eem (wed. Van der), Korte Poellaan 10. Eeten (J N van), schoenmaker, Brouwersvaart 58. Egert (Ph.), directeur van het St.-Nicolaasgestioht voor ver pleging van oude mannen en zieken, Jansstraat 85. Eggerking (II D F), stukadoor, Kromme-Elleboogsteeg 7. Eggers (H R), werkman, Amsterdamstraat, straat A 25. Egmond (G van), lid van 't burgerlijk armbestuur en markt meester graan- en kaasmarkt, Kleine Houtweg 30. Egmond (H J van), kruidenier, Kruisweg 41. Egmond (M van), winkelier, Maarten-Spiesstraat 28. Egmond (M T van), broodbakkersknecht, Assendelverlaan 1. Egmond (T van), winkelier, Lange Raamstraat 24. Ego (P J), metselaar, Ceciliasteeg 3. Ego Jr (P J), metselaar, Voorzorgstraat 20. Eibergen Santhagens (D C), Kenaustraat 6. Eiehhorn (D), rijtuigmaker, Kleverlaan 7. Eiehhorn (J), rijtuigmaker, Koningstraat 41.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 99