10 Scholen. GEMEENTEZAKEN. Gymnasium. (Prinsenhof). Dr. W. B. HoffmanRector. H. Burgerschool met 5-jar. en 3-jar. cursus. (Jacobijnestraat en Nassaulaan). Dr. H. Brongersma, Directeur. W. H. L. Janssen van BaayOnder-Dir. Hoogere burgerschool voor meisjes. (Krocht). Mej. H. J. von Schubertz, Directrice. Burgeravondschoo l. (Nassaulaan). Dr. E. van der Ven, Directeur. Ambachtsschool. Fr. van Erkel, Directeur. Rijkskweekschool voor onderwijzers. (Koudenhorn). P. H. van der Ley, Directeur. Cui-sus v. opleiding v. gymnastielc-onderw. J. A. van der Boom, Onderwijzer. Leerschool behoorende bij de Rijkskweeksch. (Gedempte Zijdgracht). M. Hillenius, Hoofd der school. Rij ksnormaallessen. J. de Koek, Directeur. Kweekschool voor onderwijzeressen. (Haaks). H. Bussemaker, Directeur. Mej. G. G. GerritsenDirectr. v. d. Huish. Cursus tot opleiding van hoofdonderwijzers en onderwijzeressen. F. J. Poutsma, Districtsschoolopziener. Ie Opleidingsschool voor jongens. (Wilhelminastraat). H. M. Hubregtse, Hoofd der school. 2e Opleidingsschool voor jongens. (Nassaulaan). E. L. Brouwer, Hoofd der school. Opleidingsschool voor meisjes. (Wilhelminastraat). Mej. C. J. Klomp, Hoofd, der school. Herhalingsschool. (Klein Heiligland). P. D. Graaff, Hoofd der school. Meisjesschool voor lager- en voortgezet onderwijs. Jacobijnestraat 28 en 15. (Aan de school is verbonden een voormiddagklas voor kinderen van ongeveer 5 jaar). L. van der Wilk, Hoofd der School. Ie Christel, school voor den werkenden stand (Barteljorisstraat). H. S. Loran, Hoofd der school. 2e Christelijke school. (Anthoniestraat). S. P. van Dorp, Hoofd der school. Groen van Prinsterer school. J. de Jong, Hoofd der school. School van het Weesh. der Ned. Herv. gein- (Kleiu Heiligland). B. Serné' Jr.Hoofd der school. Scholen der Vereenigde Doopsgezinde gen H. J. Overbeek, Hoofd der school. Roomsch-Katholieke Parochiale scholen. M. L. v. Gemert, Directeur. Roomsch-Katholieke Mariaschool voor Meisjes. (Koningstraat). Mej. M. C. A. J. Klaverweijden, Hoofd der School. Roomsch-Katholieke Meisjesschool het 6j Veronicagesticht. (Spaarne). Mej. H. J. Francken, Hoofd der Schoolt School voor Roomsch-Katholieke Jongens van den Heer E. J. Nijsen. (Kenanpark). E. J. NijsenDirecteur. Meisjesschool van Mejuffrouw H. Kuss. Gastbuissingel. Mej. H. Kuss, Directrice. Jongensschool van den Heer R. Prins. (Prinsen Bolwerk). R. Prins, Hoofd der School. School voor Jongens en Meisjes van den Heer G. Fortgens. (Witte Heerenstraat). G. Fortgens, Hoofd der School. School voor Jongens van den Heer J. W. van Dapperen. (Kruisstraat). J. W. van Dapperen, Hoofd der School- School voor Meisjes van Mej. J. P. Bron- (Zijlstraat). School voor Bejaarden. (Ged. Oudegracht). M. SterkHoofd der School. School voor Handenarbeid. (Felix Favore, Smedestraat). W. Swart, Onderwijzer. School voor Handenarbeid. (Nassaulaan). C. Somers, Onderwijzer.

Adresboeken Haarlem | 1895 | | pagina 16