to GEMEENTEZAKEN. Leerschool behoorende bij de Rijkskweeksvh. (Gedempte Zijdgracht). J. W. Sevenhuysen, Hoofd der school. Rijksn orm aa llessen. J. de Koek, Directeur. Kweekschool voor onderwijzeressen. (Raaks). H. Bussemaker, Directeur. Mej. G. G. Gerritsen, Directrice v. d. Huish. Cursus tot opleiding van hoofdonderwijzers en onderwijzeressen. F. J. Poutsma, Districtsschoolopziener. Cursus tot opleiding van onderwijzers aan de R. K. Parochiale school. M. L. van Gemert, Directeur. Christelijke normaallessen. (Barteljorisatraat). H. S. Loran. i J. van den Berg, te Bloemendaal, i Bestuur. J. de Jong, 1 Opleidings-cursus ter verkrijging der acte lag er-onderwijs teekenen. H. J. de Vries, Onderwijzer Ie Opleidingsschool voor jongens. (Wilhelminastraat). H. M. Hubregtse, Hoofd der school. 2e Opleidingsschool voor jongens. (Nassaulaan). E. L. Brouwer, Hoofd der school. Opleidingsschool voor meisjes. ("Wilhelminastraat). Mej. C. J. Klomp, Hoofd der school. Eerste Burgerschool. (Klein Heiligland). P. D. Graaft, Hoofd der School. Tweede Burgerschool. (tjjdelijk Oude mannenhuis). W. Kloeke, Hoofd der school. Eerste Tusschenschool. (Parklaan). J. de Koek, Hoofd der school. Tweede Tusschenschool. (Wijde Geldeloozepad). K. K. A. Valken, Hoofd der school. Derde Tusschenschool. (Leidscheplein). C. de Vrieö Hz., Hoofd der School. Vierde Tusschenschool. (Haarlemmerliedestraat) J. J. Francken, Hoofd der school. Kostelooze scholen. School A. (Schoterstraatl. C. de Beer, Hoofd der school. School B. (Spaarnwouderstraat). P. C. Bouwmeester, Hoofd der school. School C. (Leidscheplein). J. B. A. Saeijs, Hoofd der school. School D. (Ged. Oudegracht). M. Sterk, Hoofd der school. School E. (Bakkerstraat). J. D. Franse, Hoofd der school. Herhalingsschool. (Klein Heiligland). P. D. Graaft, Hoofd der school Bijzondere meisjesschool voor uitgebr. loger en voortgezet onderwys. (Jacobijnestraat 15 en 17). (Aan de school is verbonden een voormiddagklas voor kinderen van ongeveer 5 jaar). L. van der Wilk, Hoofd cl. school v. uitgebr. lager onderwijs. L.v.d.WilkJr.jHoofdd.schoolv.voortgez.onderw. Christelijke school voor den werkenden stand. (Barteljorisstraat). H. S. Loran, Hoofd der school. Christelijke school. (Anthoniestraat). S. P. van Dorp, Hoofd der school. Groen van Prinsterer school. J. de Jong, Hoofd der school. School van het Weesh. der Ned. Herv. gem. (Klein Heiligland). B. Serné Jr., Hoofd der school. Scholen der Vereenigde Doopsgezinde gem. School A. (Groot Heiligland). H. J. Overbeek, Hoofd der school. School B. (Ripperdastraat). W. Swart, Hoofd der school. R. K. Parochiale Burgerschool voor jongens. M. L. van Gemert, Hoofd der school. R. K. Parochiale jongensschool voor on- en minvermogenden. M. A. Tushuizen, Hoofd der school. R. K. Mariaschool voor meisjes. (Koningstraat). Mej. M. C. A. J. Klaverweiden, Hoofdder School. R. K. Meisjesschool het Veronicagesticht. (Spaarne). Mej. H. J. Francken, Overste van het gesticht. St. Jozefschool. (Heerensingel). Mej. J. D. M. Francken, Hoofd der school. School voor R. K. jongens van den Heer Th. van der Linde. (Kenaupark). H. Wassenberg, Directeur. Jongensschool van den Heer R. Prins. (Prinsen Bolwerk). R. Prins, Hoofd der school. School voor jongens en meisjes. (Ged. Oudegracht 39). G. Fortgens, Hoofd der school. School voor Bejaarden. (Ged. Oudegracht). M. Sterk, Hoofd der school. School voor Handenarbeid. (Felix Favore, Smedestraat). W. Swart, Hoofd der school. School voor Handenarbeid. (Kinderhuissingel 42). C. Somers, Onderwijzer.

Adresboeken Haarlem | 1897 | | pagina 14