M. D. v. Duivenbode de Vlugt, CHAMPAGNE WIJNEN „PR0UX-HUBL0T" Agent van binnen- en buitenl. huizen MERK: Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 42 Duinker—Dij k. Duinker, D. .J. gezagvoerder stoomvaart mij. Nederland, Ripperdapark 33. P. schipper, Nassaustraat 21. R. D. - smid, Pabriciusstraat, 19. Duis, Wed. v. Marumstraat 31 rood. Duinweijen, S. werkman, Korte Laken straat 7. Duisenberg-Parson, A. G. Sophiastr. 6. Duisenberg, Mej. P. H. verpleegster, Sophiastraat 6. DuisterhofT, M. J. - - bakker, Oostvest 8. Duits, A. boekbinder, Rozenprieelstraat 16. H. werkman H.S.M., Hoerensing. 111. H.C. wagenmaker, Oranjestraat 186. K. reiziger, Bakkerstraat 57rood. L. koetsier, Korte Lakenstraat 4c. W. sigarenfabrikant en winkelier, v. Marumstraat 26. Duivenbode, P. - wijnkoopersknecht, Am sterdamstraat 3t. Duivenbode de Vlugt, M. D. van ver- tegenw. van binnen- on buitenl. huizen, Kennemerplein 20. Kennemerplein 20, Haarlem. Zie advertentie: Beroepslijst, rubriek: Wijnhandelaren Duivenboden, A. F. v. - decoratieschilder, Raaks 26. Duk, J. schilder, Bannesteeg 10g. Duker, Dr. A. C. emer. predikant en leoraar a/h Gymnasium, Wilhelminastraat41. Dullemen, C. vanscheepsbevrachter, Lange Heerenstraat 10rood Dungen, J. F. v. d. zandvormer, Oranje boomstraat 124. Durge, ,T. winkelier, Oeciliasteeg 5. Dusseldorp, J. M. W. van Directeur van landbouw-ondernemingen in Indië, Frans Plalsplein 8. Duterloo, Tb. magazijn van Heeren- en Kinderconfectie, Gr. Houtstraat 77. Duuren, J. F. van bloemist, Esschildcr- straat 2rood. P. v. timmerman en aannemer, Kinderhuisvest 25a. W. L. v. caféhouder, Esschilderstr. 2. Duuring, Dames Florapark 50. Duval, W. administr.-mil. hospitaal, Kin derhuisstraat 2. Mej. onderwijzeres, Kinderhuisstr. 2. Duviel, D. los werkman, Gr. Heiligl 18. Duvijan, Mej. A. schipper, Lange Boogaard straat 4. Duijff, .Tac. barbier, aanspreker, debitant staatsloterij, Spaarnwouderstr. 120. J. H. letterzetter, Gr. Heiligland 15. J. W. loodgieter, Rugsdaelstraat 17. Duyfjes, A. J. leeraar H. B. S., Wilhel- min astraat 13. Duijm, Roelof apotheker, Keizerstraat 6. Duymaer v. Twist, geb. I-Jssel de Schepper, Mevr.Wed. H. C. W. Kruisstr. 42boven Duijn, Fr. menusier, Meesterj oostenlaan 2e. J. C. "bloemistknecht, 2de Rolland dwarsstraat 13. N. J. - bloemist, Meesterj oostenlaan 2e. 0. S. van boekhouder, advertentie bureau, Damstraat 8rood. J. v. metselaar, Kerkhofstraat 19. J. van huis- en decoratieschilder en kamerbehanger, Botermarkt 19. J. L. van boekdrukker, v. Marum straat 23. Wed. .J. M. van - Drossestraat 25. Duyns, G. - -stalhoudej skn., Twijnderslaan 23. H. P. wagenmaker, Baljuwslaan 4. Duijs, A. S. - bloemist, Zuider Buiten- spaarne 70. Duijsters, J. - bleeker, Amsterdamsche vaart 12. Duijvenbode, C. v. oppasser, Delftstraat 30rood. Duyvendijk, Wed. P. v. Wijde Geldelooze- pad 31. Dweelaard, J. uitzender van diners, Bake- nessergracht 47. J. smid, Zuidpolderstraat 104. Dweelaart, A. groentenboer, Groote Hout straat 144g. Dijck, A. van smid, Anthoniestraat 85rood. A. A. v. hoeden en pettenmagazjjn, Paarlaarsteeg 6. J. L. M. van schoenmaker, Burgwal 88. V. C. A. van typograaf, Linschoten- straat 27. Dijk, A. v. assist.-opzichter H. S. M. Garen- kokerskade 7. A. v. fabrieksarbeider, Kinderhuis singel 62 k. A. v. - Nassaulaan 33. A. v. los werkman, Leidschevaart 28/r. Mej. A. v. costuumnaaister, Gasthuis- vest 33. Wed. A. v. - Lange Annastraat 407ï. B. v. werkman, Scheepmakersdijk 3. B. v. winkelier, Brouwerstraat 120. B. C. v. kruidenier, Brouwerstr. 128 B.M.v. behanger, Barendsestr. lörood. C. v. timmerman, Klaverstraat 8. Corn. v. brood- en koekbakker, Jans- weg 18. C. G. v. tapper, Lange Bogaardstr. 24. geb. van Haaften Cluwen, Mevr. Wed. D. v. Florapark 4. E. van winkelier, Gierstraat 38. E. B. van koopman, Ceciliasteeg 7. F. van in petroleum, Molensteeg 31. F. W van effectenhandelaar, lid d. firma v. d. Linden Co., Kampersin gel 12.

Adresboeken Haarlem | 1897 | | pagina 46