GASTOESTELLEN, VESTESTEEG. Kantoor en /Vlagazijn van In de magazijnen der Gasfabriek zijn steeds voorradig de beste soorten van Gashaarden, Badkachels, Gaskomforen en Keuken fornuizen, tegen de laagst mogelijke prijzen, die zoowel in koop als in huur verkrijgbaar zijn. Tevens wordt herinnerd, dat de Maatschappij zich belast met het maken van gasleidingen in particuliere huizen en dat de prijs voor gas, gebruikt tot verwarming of industrieële doeleinden, 7 cent per kub. meter bedraagt. Groote Houtstraat 78, Haarlem. Haan -Hagebout. 57 Haan, P. de boek- en muziekhandelaar, Groote Houtstraat 137. P. de melkboer, Teijlerstraat 3. P. H. de kantoorbediende, Ged. Voldersgracht 14. Mej. S. de Ripperdapark 18 Mej. de Spaarne 62. Wed. de Groote Houtstraat 144p. zie Bierens de Haan. Hugenholtz, mr. Th. de advocaat en procureur, wethouder der gemeente, Spaarne 94. Hugenholtz, mr. Th. de en mr. H. Ph. de Kanter, advocaten en procureurs, Spaarne 94. Haar, Wed. Jacobijnestraat 21. Eomeny, Dr. H. M. B. ter leeraar a/h gymnasium, Wilhelminastraat 23. Haarlem's Dagblad, Kleine Houtstraat 14. Verhuurkantoor, Frankestr. 9. Haarl. Bankvereeniging, Zijlstraat 76. Brandverzek.mb., Zijlstraat 76. Brood- en Meelfabriek, Mi) de Bakenessergracht 71. Crt., Bureau Opr. Klokhuisplein 5. Gasfabriek, Vestesteeg 1. Haarmans, E. werkman, Burgwal 21 rood. Haartman, A. vormer, Schoterweg 37. Haas, J. Gasthuissingel 28rood. en Zoon, firma J. A. likeurstokerij, Anegang 32. A. de - Spaarndammerweg 10c rood. Habbema, Mej. J. E. Oranjestraat 7. Haber, H. J. bierhuish., Brouwersstr. 35. Habermehl, J. H. W. in assurantiën, Kinderhuissingel 30. Habes, Wed. Rollandstraat 48. Habits, G. meubelmaker, Rollandstr. 13. Haccou, Mej. J. C. - - Jacobstraat 9f. Hackfoort, F. L. stucadoor, Schoutjesl. 14. Haeften, Jhr. J. C. A. v. luit. d. inf., Kruisweg 66rood. Haeseker, Wed. C. M. KL Heiligland 64a. J. C. werkman, Amsterdamstraat 48. W. werktuigkundige, Harmenjans- weg 37. Hafkenscheid, Alb. R.K. kapelaan, Spaarne 99. Bernard grossier in lakens en bus- kings, N. Groenmarkt 18. Hage, A. werkman, Rollandstraat 17. Wed. C. Pieter Kiesstraat 54. Haarlemsehe Gasfabriek. Haarl. Hypotheekbank, Plein 16. Melkinrichting, Plein 19. Mb. tot Verduurzaming v. Levens middelen, Schoterweg 26. Ijzergieterij, Regulierstraat 40. Zoutkeet (P. Quarles v. Ufford), Zui- der Buitenspaarne 42. Hage, F. - Pieter Kiesstraat 54. P. iimmerm., O. Groenmarkt 24rood. Hagebout, C. kleermaker, Lange Wijn gaardstraat 27 rood. J. werkman, Koolsteeg 17. P. koetsier, N. Kruisstraat 18. P. J. koetsier, Cornelissteeg 7.

Adresboeken Haarlem | 1897 | | pagina 61