J. HOGENBIJL fif) liep s ©71 ccoonel^iftjer's Oude Groenmarkt 28, Haarlem MUZIEKINSTRUMENTEN, SNAREN enz. Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 66 Hoffmann—Honing. Hoffmann, Wed. Turfmarkt 2ik. Hofkes, C. J. stucadoor, Palmstraat 9a. Hofkes, J. A. stukadoor. Asterstraat 11. Hofland, J. kruidenier, Spaarnwouder- straat 67. Hofman, Mej. B. Jansweg 391. C. S. Anthoniestraat 10a. E. huis- en tafelbediende en aan spreker, Ursulasteeg 14. H. J. timmerman, Leidschestr. lOp. Hofsté, J. depothouder, Brankestraat 10. Hofstee, F. werkman, De Witstraat 24i J. opperman, De Witstraat 24f. Hoften, G-. v. werkmeester a/d Boter- fabriek, Leidschevaart 52. Hofstra, P. U. onderwijzer, Teijlershofjes- straat 8. Hogeboom, P. smid, Harmenjansweg 73. Hogeland, .J. H.—wagenmaker. Gortesteeg 2. Hogelanden, zie Boreel van Hogelanden Hogenbirk, D. hoef-, huis- en rijtuig- smid, Zijlstraat 17. Hogenboom, J. P. draaier, L. Poellaan 17. Hogenbijl, J. handelaar in muziekinstru menten, Oude Groenmarkt 28. MAGAZIJN VAN Repareeren, Kuilen eu Verhuren. Agentuur van Piano's en echte Amerikaansche Orgels. Harmonica's, Speeldoozen, JJristons enz. in alle modellen van f4.50 tot f33. Hogendoorn, K. werkman, Heerensin gel 37 f. Hogenes, M. werkman, Vrouwensteeg 11hoven. Hoist, V. O. M. L' caféhouder, Krocht 2. Hol, B. v. d. los werkman. Tulpenstraat 46rood. Holderman, F. marskramer, Rozenprieel- straat 7. Hoik, C. v. Jansweg 3. Hollander, A. W. winkelbediende, Bol landstraat 43. G. J. stoffeerder, v. Marumstraat 6. G. J. gep. onderofficier geneesk. dienst, Kollandstraat 43. J. C. koper-, zink- en blikslager en kachelmaker, Oranjeboomstraat 135c. Wed. K. Zuider Buitenspaarne 24e. B. kleermaker, Korte Houtstr. 5a. W. gasfitter, Teylerstraat 44. Holl. Crediet- depositobank, Zijlstraat 61. Hollebrands, A. M. Bozenstraat llrood. Holleman, P. C. telegraafwachter, Scho- terweg 38. Mevr. Wed. Wagenweg 7. Holm, L. F. Pieter Kiesstraat 14rood. Holst, C. H. scheepsbouw-ingenieur. Bo zenstraat 1. Mej. W. E. A. Staten Bolwerk 2a. Holster, Joh. S. zadelmaker Boosveld- straat 6. Holt, F. Koudenhorn 50. Gebr. in heeren en damesartikelen, Anegang 33. H. J. firma Geb. Holt, in heeren en dames artikelen, Anegang 33. J. G. Anegang 33. J. J. firma Gebr. Holt, manufac turen en witte goederen, Anegang 44. Joh. L. heerenkleeding naar maat, Groote Houtstraat 52. Holterman, J. W.— ingenieur,Wagenweg 52. Holtkamp, Mej. G. H. Tuchthuisstr. 8/'. IToltus, H. werkman, Oranjestraat 100. Holtz, F. C. Ziilweg 3. —Kluppel, Mevr. I. J. N. Gracht 64. Holtzapfel, H. stucadoor, Spoorweg straat 28. Holtzer, H. slager, Botermarkt 9i. Homan, T. koopman, Anthonist. 35boven. J. J. Kampervest 25. Homborg Jr., J. J. beddenmaker, 'Spaarn- wouderstraat 21. Homborgh, J. W. F. Molensteeg 16. Homburg, J. J. matrassenmaker, Lange Margarethastraat 16. W. F. smid, L. Vlamingstraat 24. Homkes, Mej. H. Spaarne 62. Homme, L. v. d. koopman, A. L. Dyse- rinckstraat 25. Hommen Co., firma manufacturen en damesstoffen, Anegang 40. Hommerich—Wassmann, Mej. Wed. H. Jacobijnestraat Irood. Hommers, Wed. F. werkvrouw, Minne- broedersteeg 8. Hommes, J. B. manufacturier, Warmoes straat 16. P. bloemist, Z. B. Spaarne 72a. TV. H. A. ambtenaar H. S. M Lin- schotenstraat 23d. W. J. Spaarnwouderstraat 29rood. Hon, A. de machinist Zuidpolderstr. 2. Hondius, Mej. L. P. Ripperdapark 18. Hondschoten, J. P. v. Wijde Appelaar- steeg 3&. Honert, C. A. E. van den Florapark 29. Honnebier, F. J. wagenmaker, Kinder- huisvest 47. Mej. Korte Heerenstraat 15. Honig, P. machinepoetser, Schoter straat 17. Honigh, Mevr. Wed. A. C. Warmoes straat 17. C. A., lid der firma v. d. Linden Co., commissionair in effecten, Warmoes straat 17. Honing, D. kunstdraaier, Lange Veer- straat 5. Werkplaats Jacobijnestraat 27. G., firma G. Honing Zoon, han delaar in brandstoffen, Parklaan 76.

Adresboeken Haarlem | 1897 | | pagina 70