LSj S'yram GEMEENTEZAKEN. Justitie. Arrondissements-Rechtbank. Tot het rechtsgebied der Arrondissements-Rechtbank behooren de kantons Haarlem, Haarlemmermeer, Purme rend en Zaandam. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Dinsdags te 10 ure. Strafzaken, des Donderdags te 10 ure. kort geding, des Woensdags te 12 ure. Mr. f?. J. A. van Walchren, President. Mr. L. E. A. Baron Sloet tot Oldhuis, Vice-President. Mr. W. A. 't Hooft, Mr. M. G. P. del Court van Krimpen, i Rechters. Mr. J. de Clercq van Weel, Mr. .Jhr. J. W. Quintus. Mr. O. G. von Reeken. Openbaar Ministerie. Jhr. Mr. A. J. Rethaan Macaré, Officier van Justitie. Jhr. Mr. A. Calkoen, Substituut-Officier van Justitie. Griffie. Mr. W. R. Baron van Lynden, Griffier. Mr. B. J. Rasch, Substituut-Griffier. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwjjk, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmer bede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Schoten, Spaarndain, Yelsen, "Wijk-aan-Zee-en-Duin en Zanrlvoorl Zitting: Yoor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, den eersten en derden "Woensdag der maand te 10'h ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. A. A. van der Mersch, Kantonrechter. Mr. N. G. Cnoop Koopmans, 1 Mr! F.' Wfflèkes Macdonald, i Plaatsvervangers. Mr. L. C. Kronenberg, Mr. A. Tak, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Mr. E. N. van Nooten, Griffier. Militaire Krijgsraad. Mr. A. W. Thöne, Auditeur-Militair. Gemeente-Politie. Hoofdbureau in het Raadhuis (ingang in de Zijlstraat). Hulpbureaux aan de Houtpoort, aan de Amster damsche Poort, op het Stationsplein, bij de Oranjeboom«traat en bij de Keijstraat. H. J. F. A. A. M. van Goor, Comm. van Politie J. A. J. Nolthenius, Inspecteur 3e kl. H. Scherpenhuysen, Inspecteur le kl. I. Balkestein, Inspecteur 3e kl. A. Wybenga, Inspecteur 2e kl. L. A. M. Wolfram, Inspecteur 3e kl. titulair C. F. Kempers, F.' R6vannder Laan, Adjunct-Inspecteurs. F. Ellenberger, Jhr. M. C. Nahuijs, KlerkVolontair Adjunct-Inspecteur. Secretarie der gemeente Haarlemmerliede en Spaaruwoude. Zijlstraat N°. 60. Dagelijks geopend van 104 ure. Jhr. VV. Ph Teding van Berkhout, Burgemeester. A. C. Walter, Secretaris. L. .1. Vallentgoed Jr., te Halfweg, Ontvanger.

Adresboeken Haarlem | 1897 | | pagina 9