E. 74 Dijk (W van), boekdrukker, Luitensteeg 17. Dijk (W van), huis- en tafelbediende, Lange Begijnestraat lCrood. Dijk (W van), rijksambtenaar, Palmstraat Srood. Dijk (W van), werkman, Beeksteeg 4c. Dijk (W van), werkman, Molensteeg 23e. Dijk (wed. W van), Lange Annastraat 40h. Dijken Cl), magazijn van huishoudelijke artike len, kinderwagens, fornuizen en keukenge reedschappen, Sinedestraat 3. Dijker (D), timmerman, Damsteeg 13. Dijkgraaf (mej. C), pensionhoudster, Zijlweg 21c— f. Dijkhoff (A), smid, Brouwersvaart zijweg B 50. DijkhofFz (J A), winkelier in glas. pors. en aardew., Koningstr. 21, Dijkhorst (J B van), kantoorknecht posterijen, KorteAnnastr.il. Dijkland (J J), steendrukker, Burgwal 76. Dijkman (K), koetsier, Olieslagerslaan 10. Dijkmans (mej. D), Gierstraat 2><. Dijkmans, geb. Taskin (J), modiste, Gierstraat 28. Dijkmans (W B A), bakkersknecht, Oranjeboomstraat 109. Dijkstra (mej. G), Lange Margarethastraat 40b. Dijkstra (J), schilder, Vooruitgangstraat 13. Dijkstra (J), wagenmaker. Hoogstraat 8rood. Dijkstra (R), werkman, Turfmarkt 241 Dijkstra (M), kweekeling rijkskweekschool, Zijlstraat 30. Dijkstra (U), werkman, Statenbolwerk 46a. Dijkzeul (J T), landbouwer, Zoinervaart 26a. Dijkzeul (wed. M), Frans-Halsstraat 43rood. Dyserinck, geb. Wijnands (mevr. wed. A L), Floraoark 38. Dyserinck Zoon (Corn.), koopl. en winkeliers, K. Veerstr. 7 en 9. Dyserinck (P), lid van de kamer van koophandel, chef der firma Corn Dyserinck Zoon, kooplieden, Graote Houtstraat 39. Dyserinck (P Kleiweg), architect en agent van brand-assurantiën, chef der firma Meijer Dyserinck, metselaars, Wagenweg 28. Dyserinck (V), koopman, Zijlweg 48. Dijt (J), werkman, Amsterdamstraat 3z. Dijt (J H), werkman, Zomervaart 1c. Dijt (S), werkman, Oude Weg 49b. Dijt (wed. S), Oranjeboomstraat 133a. Ebbing (M), landbouwer, Dubbele Buurt 9a. Ebbing (N), landbouwer, Dubbele Buurt 38. Ebbink, geb. Koch (mevr. wed. B, H), Gasthuissingel 40rood. Ebeli (B J), passementwerker. Botermarkt 29. Ebeli (J A), huisknecht, Zakje 7c. Eek (D van), letterzetter, Kamperstraat 46.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 102