75 Eek (wed. G van), Amsterdamstraat 70. Eek (wed. J van), Doelstraat 35. Eek (wed. J G van), Ripperdastraat 9. Eckhardt (G A), corresp. Indische Handelmij., Sckoterweg 28. Eckhardt (H), smid gemeentereiniging, Papentorenvest 56. Eckhardt (J), voorslaander, Tul penstraat 20rood. Edel (J), winkelierster, Gasthuislaan 129. Edelman (C A), logementhouder, De-Haasstraat 5. Edelijn (H. J), handelsagent, Zuider-Buitenspaarne 106. Eden (J), conducteur H. IJ. S. M., Frans-Halsstraat 36rood. Eden (J), kantoorbediende, Korte Houtstraat 18. Eden (W F), timmerman, Wilhelminastraat 10. Eden (A van), Zuiderstraat 33. Eden (C van), loodgieter, Camphuijsstraat 25. Ëden (R van), In drogerijen, chemicaliën, verf waren en comestibles, Damstraat 20. Edie (mej J), Zijlweg 36. Ee (J van), Statenholwerk 44. Ee (J van), vélocipède-reparateur, Kinderhuissingel 58. Eeckelaert (wed. A J), Frankestraat 40. Eeckelaert (E W G), Zoetestraat 8. Eede (R W van), assistent-opzichter H. IJ. S. M., Rozenpriëelstr. 63. Eeden (A van), eierhandel en zuurhuis, Morinnesteeg 17. Eeden (mej. A E van), Wilhelminastraat 57. Eeden (F W vaD), algem. secret, en direct, der museums van de Nederl. Maatsch. ter bevord. van nijverheid, Frederikspark 10. Eeden (H J van), werkman, Westerstraat 17. Eeden (J J van), werkman, Goudsmidspleintje 6. Eeden (mej. M P van), Wilhelminastraat 57. Eeden (W van), koopman en porder, Nassaulaan 32. Eeghen (H M van), handelaar in koloniale waren, Florapark 14 Eeken (N), smid, Nieuwe Kruisstraat 18rood. Eeken (P), timmerman, Brouwersvaart 82. Eekhout (C), agent vanversch. assurantiemaatsch., Schachelstr. 18. Eekhout (C), firma D W Rookmaaker Zn., inrichting voor het wasschen en opmaken van tafelgoed, Frankestraat 27- Eekhout (J), metselaar, Zuiderstraat 17. Eekhout (P), metselaar, Barendsestraat 6b. Eekbout (P), metselaar, Omvalspoort 11. Eekhout (R), wijnkooper, Frankestraat 25. Eekhout W P van), boer Haarl. Melkinrichting, W. Geldel. pad 9. Eeltjes (H), mr. vleeschhouwer en varkensslachter, Zijlstraat 51. Eem (P van der), bloemistknecht, Korte Poellaan 2tc. Eenhoorn (P), Molenpad 32. Eeten (J N van), schoen- en laarzenmaker, Oranjeboomstraat 83. Egdom (G van), melksiijter, Amsterdamstraat 9. Egelman (A), schoen- en laarzenmaker, Korte Houtstraat lOrood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 103