Elandt (wed. B B), Korte Dijk 9. Elandt (H), kantoorbediende, Korte Dijk 9. Eibertsen (D), metselaar, Spoorwegstraat 20rood. Eleveld (G), smid, Yoortingstraat 24. ElferiDg (E C), schipper van Haarlem op Zaandam, Koog-Zaandijk en Wormerveer, Zuider-Buitenspaarne 61. Elfering (L), koopman, Dubbele Buurt 42a. Elfering (M), schipper, Zomervaart 14a. Elferink (A G), smid, Klerksteeg ICc. Elferink (H), winkelier, Spaarnwouderstraat 68. Elferiuk (wed. M), winkelierster, Linschotenstraat 38. Elferink (P), kuiper, Teylerstraat 55. Elffers (wed. A), Linschotenstraat 25. Elffers Jr. (A), winkelier in koloniale waren, tabaksfabrikant en administrateur van gebouwen, Lange Yeerstraat 15. Elffers (C), kruidenier en aanspreker, Brouwersstraat 12. Elffers (wed. J E), pensionhoudster. Zuiderstraat 33. Elffers (P), letterzetter, Barrevoetestraat lrood. Elffers Jz (wed. P), Garenkokerskade 29. Elffers (P B), onderwijzer, Witte-Heerensteeg 10. Elink Stark (A),hoofdopz. Haarlemmermeerpolder, Statenbolw. 18. Elk (P van) werkman, Olieslagerslaan 21. Eikerbout (A H), schoen- en laarzenmaker, Prans-Halsstraat 37. Eikerbout (A H), schoen- en laarzenmaker, Schoterweg 23. Ellekom (P R van), fabrikant van aardewerk, Zijlweg, zijweg A 2. Ellens (A M), modiste, Doelstraat 11. Ellens (J), bloemistknecht, Doelstraat 11. Ellenberger (P), adjunct-inspecteur van politie, Groote Markt 6. Ellerman (L C J), winkelbediende, Nieuwe-Kerksplein 2. Ellinckhuijzen (C H van), horlogem. en winkelier, Koningstr. 51. Elsenhorst (H J F), Spaarnwouderstraat 130 boven. Eising (W J), bankwerker, Oostvest 24rood. Elskamp (J), wagenmaker, Yeerpolder 3. Elsnerus (G), winkelier in kruidenierswaren, Lange Annastraat 37. Eist (mej. C E van der), Koudenhorn 64. Eist Jr. (J van der), wijnhandelaar, firma Franco Mendes Van der Eist, Kinderhuisvest 11. Eist (M v. d.), huis-, rijtuit- en plafondschilder, Gierstr. 40rood. Elten (JAM van) kantoorbediende, Nieuwe Kruisstraat 20. Elwe (mevr. wed. W M van), Kruisweg 42. Elzendoorn (J G), kleermaker, Frankestraat 49rood. Eman (F J), werktuigkundig teekenaar, Pieter-Kiesstraat 36. Emmelkamp (C), koop an in verfwaren, Jansstraat 9. Emmeloth (mej A C), chef der firma Heinemann, Gr. Houtstr. 59. Emmen (S van), koopman, Korte Begijnestraat 20. Emment (J van), kantoorbediende, Spaarne 59. Emmer (C), kruideniersbediende, Rollandstraat 28.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 105