Mechanische Zonneschermen en Marquisen. HAARLEMSCHE FABRIEK van 79 Enschedé (mr. E .1 D D), lid der firma Joh. Enschedé Zonen en advocaat, Zijlstraat 27. Enschedé, geh. Mirandolle (mevr. wed. Joh), Erederikspark 1. Enschedé Jr. (mr. Joh advocaat, lid der firma Joh. Enschedé Zonen, Klokhuisplein 9. Enschedé Zonen (Joh.), lettergieterij, inrichting voor galvano- plastiek en stereotypie, photographie, zincographie, uitgevers der //Oprechte Haarlemsche Courant//, boek-, bijbel-, plaat-en gelds- waardig-papierdrukkers, Klokhuisplein 5. Enschedé (mej. J C), Zijlstraat 27. Enschedé (firma J H), wijnhandel, Spaarne 86. Enschedé (J W), gemeente-bibliothecaris, Erederikspark 1. Enschedé (mej. M E), Jansstraat 6. Enseler (F), metselaar, Voorzorgstraat 66. Ensie (mej B C), Korte Houtstraat 8 boven. Enst (W van), Nassaulaan llrood. Ent (C M van den), rijksopzichter, Gedempte Oude Gracht 68. Epen (mej. A van), Parklaan 39g. Erbrink (C H), boekbinder, Kampersingel 6Cj. Erbrink (J A), smid, Statenholwerk 46d. Erdtsieck (mej. C H E), Kerkstraat 5. Erdtsieck Jr. (F), timmerm. en jaloezieënfabrik., Nassaulaan 70. 111111 mia F. ERDTSIECK, voorheen NI. C. DE WAAL Co., Nassaulaan 70, levert de meest solide en zeer lichtwerkende Jaloezieën, met rol- en treklat-systeem, en Zonne- en Rolblinden. Erdtsieck (Jac.), horlogemaker, Spaarnwouderstraat 100. Erdtsieck (Jac schilder en glazenmaker, Nieuwe Gracht 54. Erdtsieck (J E), horlogemaker, Zijlstraat 93. Erdtsieck (J F), schilder en glazenmaker, Korte Poellaan 25b. Erdtsieck (J G), fabrikant van Haarlemmerolie, Spaarne 104. Erdtsieck Jr. (J G), agent levensverzekering, Tuinlaantje 4. Erdtsieck (J T), mr. timmerman, Frankestraat 20. Erdtsieck (J T), Oranjestraat 63. Erdtsieck (wed. J T), Barteljorisstraat 30. Erdtsieck (M J), horlogemaker, Kleine Houtstraat 54. Erdtsieck (T), winkel, in tabak, sigaren enz., Barrevoetestraat 15. Erdtsieck (T), Kleine Houtstraat 54.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 107