G. D. VAN DEN EIJNDE, *ppieq>e£-- en ettfaBrt&cmf. VERGULDEN en ENCADREEREN. Specialiteit in glazen Denrplaten iet of zonder sleutel- ot krntgaten. F. Eijkhoff (D van den), winkel, in schoenen en laarzen, Smedestr. 29. Eijkhoff (E C van den), vrachtrijder, Lange Lakenstraat 33rood. Eijkhoff (H van den), werkman, Lange Annastraat 12b. Eijkhoff (H van den), metaaldraaier, Harmenjansweg 77. Eijkhoff (J van den), wagenmaker, Heerensingel 73b. Eijkhoff (J D van den), stokersbaas gasfabriek, Ged. Voldersgr. 12. Eijkhoff (J P van den), boekh. gemeentereiniging, Warmoesstr. 14. Eijkhoff (M. van den), bloemistknecht, Gortesteeg 11. Eijkhoff (M van den), Nassaulaan 82. Eijkhoff (W J van den), winkelier, Spaarnwonderstraat 71. Eijking (J), smid, Zomervaart zijweg 30. Eijnde (ti D van den), spiegelmaker en vergulder, Kl. Houtstr. 110. Kleine Houtstraat 110. Speciaal ingericht voor alle reparatie. Schoonmaken van door vocht bevlekte Gravures. Schoonmaken en bijvergulden van Spiegel- en Schilderijlijsten enz. Eijnde (H A van den), beeldhouwer, Oranjestraat 4. Eijnde (J D van den), brievenbesteller, Rollandstraat 56. Eijnde (W van den), gymnastiek-, scherm- en dansonderwijzer, Bakenessergracht 68. Eijssen It IIlogement- en koffiehuishouder, firoote Markt 33. Ezerman (W), organist der St.-Bavokerk en klokkenist, Lange Veerstraat 36rood. Eaas (W), winkelier, Koudenhorn 22. Eaase Jr., geb. Buijs (wed. E J), kostuumnaaister, Turfsteeg 2a. Eaase (J W), koopman, Anthoniestrsat 83. Eaassen (wed. E), Lange Raamstraat 26. Fabel (D J), werkman, De-Witstraat 12. Fabel (wed. J), De-Haasstraat 11. Fabels (P), werkman gemeentereiniging, Raaks 7d. Faber (J), boekhouder, Ruijcbaverstraat 22. Faber (J P), kleermaker, Brouwersvaart zijweg A 3. F'aber Jr. (R), godsdienstonderwijzer, Oranjeboomstraat 135a rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 110