A. FEDERMANN, Groote Houtstraat 37? BRILLEN EN PINCE-NEZ HJagozijn van Jabaks= en ffigarenpijpcn. 83 Fabritius (mevr. wed. E W), Statenbolwerk 4. Eand (L van der), muziekonderwijzer, Raaks 17. Fange (J van der), hovenier, Delftstraat 2. Fiirber (D), koetsier, Hagestraat 23. F'arber (J G), tabaks- en sigarenhandelaar, Cornelissteeg 3. Earensbach, geb. Renshuizen (wed. E), Lange Heerenstraat 43e. Fechrenbach (J), bediende, w itte-Heerensteeg 8. Federmann (wed. A), Groote Houtstraat 37. Federmann (F A), kunstdraaier, reparateur van alle galanterieën, Groote Houtstraat 37. met goed geslepen glazen, tot de fijnste soorten. Reparatiën aan brillen worden direct uitgevoerd. Merkplaten, Zak- en Kantoorstempels in alle soorten. Conciirreerendc prijzen. XTTJ-U-LTTJ-W TJ^Tj^Tj^TTTj-xj^ijru~Tj-u-xj-u-Tj-ijTj-zyTj- cra-irxj-zjrxsrLrxj-cj- XJ-XS Fehres (W), letterzetter, Essenstraat 24t. Fehres Jr. (W), klerk burgerlijke stand, Essenstraat 24t. Feikema (M), Schotersingel 125. Felder Jr. mr. broodbakker, Koningstraat 14. Felder Sr. (E), Jacobijnestraat 38rood. Felder (F), werkman, Au,sterdamstraat 3j. Felder (F1), schilder, Nauwe Appelaarsteeg 22rood. Felix (H F), mr. smid, Wagenweg 13-15. Felix (M J), smid, Schouwtjeslaan 13. Fenne (J), letterzetter, Brouwersvaart 90. Ferf (P J B), lid der Gedep. Staten van Noord-Holland en van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, Zijlweg 50. Ferwerda Tieman, wijnhandelaren, Groote Houtstraat 3. Feije (G), landbouwer, Ravelingsteeg 13. Feije (G), werkman, Wester-Boogaardstraat 5rood. Feije (wed. G H), Zijlweg 77. Feije Gz. (G H), Zijlweg 77. Feije (H), Korte Houtstraat 1. Feijst (wed. S van der), Raamvest 45. Fib be (A), mr. smid fabriek Beijnes, Kinderhuissingel 26. Fibbe (C H), ambtenaar H. IJ. S MRiviervischmarkt 3. Fllibe («I A), koffieltuishouder, Kruisstraat 33. Fibbe (J A B), ambtenaar H. IJ. S. M., Schachelstraat 2. Fibbe, geb. Van der Mast (R A), dames-kleedermaakster, Rivier vischmarkt 3.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 111