81 Pick (F W), onderw. aan de rijkskweekschool voor onderwijzers, corr. Algem. maatschappij van levensverzekering en lijfrente, Oranjekade 5. Fiddelaar (wed. J), Smedestraat 21rood. Fiddelaar (mej. W C), Spaarne 20. Fiedeldij (dr, C B), kinderarts, Kenaustraat 2. Fiege (mej A E), Groote Houtstraat 144b,. Fiege (H J), bankwerker, Heerensingel 37». Fiege (J), Ceciliasteeg 6. Fiege (wed. N), Drappenierstraat 16. Figee (G), timmerman, Oranjeboomstraat 61. Figee Jr. (H), directeur Haarl. Machinefabriek, voorheen Gebr. Figee, Leidsche Vaart 2. Figee, geb. Weidner (mevr. wed. J), Leidsche Vaart 6. Figee (Th), machinefabrikant, Ripperdapark 10. Fikkert (H), lid der firma A v. d Laan Co., winkeliers in manufacturen en modes, Barteljorisstraat 13, 15 en 17. Fioole (A C), schilder, Bakkerstraat 35. Fischer (A J), koopman, Statenbolwerk 6. Flaat (O), timmerman, Wouwermanstraat 20. Flameling (J S), schilder, Kampersingel 6. Flamman (W F), werkman, Korte Heerenstraat 6. Flaschwinkel (H), spoorwegarbeider, Jan-Steenstraat 32. Fleischmann (Mary J), in assurantiën, Nassaulaan 68b. Fleumans (wed. M), Lange Heerenstraat 43r. Fleumer (mej. H), pensionhoudster, Zijlweg 21e en f. Fleur (mej. A M), Nassaulaan 44. Flier (D A), gepensionneerd kapitein Oostindisch leger, Oranje kade 41. Flier (W), slagersknecht, Brouwersstraat 108. Flink (A C), machinist, Bareudsestraat 31. Flink (W tl), Kruisweg 2 2 rood. Florie (J), opperman, Minnebroedersteeg 28a. Fiorie (J), kantoorbediende, Linschotenstraat 27. Florie (M), wagenmaker, Leliestraat 23c. Florijn (J W), Centraal-Apotheeb, CJroote Hout straat Fluitman (G A), machinist H. IJ. S. M., Ruijsdaelstraat 26. Focking (mej. J), Nieuwe Gracht 2c. Fock (mej. L), Sophiastraat rood Fogteloo (F J), letterzetter, Essenstraat 24f. Fokkens (J P), bediende boekhandel, Korte Poellaan 25. Fokker (H), Kleine Houtwee 4i. Folbert (G), winkelier in boter, kaas enz., Schoterweg 21. Folkerts (A), bankwerker, Nieuwe Kruisstraat 22rood. Folkerts (O), timmerman, Ruiisdaelstraat irood. Fo kerts (P), grutterskneclit-, Esschilderstraat 19.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 112