85 Fontein (J A), commissionnair in effecten, lid der firma Guepin v. d. Vlugt, penningmeester van Teyler's stichting, Parklaan 14. Fontein (mej J G), Parklaan 2. Fontein (mej M), Parklaan 2. Fontein (S), Kenaustraat 5a. Fopma (F), letterzetter, Nauwe Geldeloozepad 6. Fopma (wed. G), Nauwe Geldeloozepad 6. Formanoij (A P), koperslasrer, Amsterdamstraat 84. Forrer (D), bier bottelaar, Anthoniestraat 49. Forrer (EL), schilder, Nassaustraat 2?rood. Forrer (J), pakhuisknecht, Begijnhof 16. Fortgens (C), zadelmaker, Vooruitgangstraat 64. Fortgens (C), Kruisstraat 16. Fortgens (C), werkman, Tulpenstraat 17k. Fortgens Hz. (C), schoen- en laarzenmaker, Oranjestraat 118. Fortgens Jr. (C), metselaar, Palmstraat Sic. Fortgens (wed. C), Lange Heerenstraat 8. Fortgens (G), hoofd der bijzondere opleidingsschool voor jongens en meisjes, Gedempte Oude Gracht 39. Fortgens, geb. Leusink (wed. H), Parklaan 35. Fortgens (H), winkelier, aanspreker en bode der Groninger levens verzekeringmaatschappij, Lange Molenstraat 23. Fortgens (H), blikslager, Oranjestraat 25. Fortgens J), horlogemaker en winkelier, Nassaustraat 6. Fortgens (J), ar. metselaar, Kruisweg 68. Fortgens (J), timmerman en jaloezieënmaker, Leidschestraat 37. Fortgens (J), blikslager, Leidschestraat 86. Fortgens (J), timmerman, Bakkerstraat 7. Fortgens Cz. (J), stads-klokken- en horlogemaker, Ridderstr. 22. Fortgens (L), schilder, Papentorenvest 68. Fortgens, geb. Van Aalst (wed. L), Papentorenvest 68. Fortuijn (C Droogleever), oud-gezagvoerder stoomvaartmaatschappij //Nederland», Ripperdapark 28. Fortuin (mevr. wed. H), Groote Houtstraat 119. Fortuijn (J), bloemistknecht, Wijde Geldeloozepad 6. Fortuijn (N), werkman, Drossestraat 17. Fourmanoy (A T), koperslager, Lange Begijnestraat 3rood. Francken (A), timmerman, Regulierstraat 7. Francken (mevr. wed. J), Gasthuissingel 26rood. Francken (J J), hoofd school letter F, Coornhertstraat 23. Francken (M P), overste liefdegesticht (scholen), Spaarne 89. Francken (W N), boekhouder, Pieter-Kiesstraat 17. Franciscanessen-gesticht, ziekenverpleging, Spaarnwouderstr. 40. Franco Mendes v. d. Bist (firma), wijnhandelaren, Kromme- Elleboogsteeg 20. Francois (G J), mr. kleermaker, Oranjeboomstraat 135c rood. Frank (H), rijks-veldwachter, Korte Heerenstraat 7.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 113