G. 87 Friedrichs (W), leerhandelaar, Zijlvest 7. Fries (T), onderwijzer, Berckheijdestraat 4rood. Fris (G), werkman, Oranjestraat 168. Fris (L), horlogemaker, Groene Buurt 1b. FrSlich (F J), oude-boekhandel en boekbinder!!, Zijlstraat 90. Prölich (J J), smid, Teylerstraat 50. Frost (G), Groote Houtstraat 144 o. Fruijtier (gebr), houtkoopers, stoomzagers en kistenmakers, Lange Heerenvest 116. Fruijtier (J), Barteljorisstraat 42. Fruijtier (L), Barteljorisstraat 42. Frijhoff (W A M), winkelier in kruideniers- en grutterswaren, Large Begijnestraat 8. Frijn (D A), smid, Zuidpolderstraat 124. Frijn Jwinkelbediende, Wijde Appelaarsteeg 11c. Frijn (J). schoenmaker, Kennemerstraat 9a rood. Frijn (W F), kamerbehanger en stoffeerder, Ged. Oude Gracht 20. Fuik (C), machinist. Lange Molenstraat 40a. Fullink, geb. v. d. Broeke (mevr. wed. C J M), Leidsche Yaart 232. Funckler (C G), agent Boll glasverzekeringm., Ged. O. Gracht 58. Fünckler, geb. v. d. Eellaart (wed. J G), modiste, Ged. O. Gracht 93. Funke (A), firma Wisbrun Liffmann, specialiteit in dames artikelen, Anegang Sa. Fijan (dr. S), med. doctor en arts, Gedempte Oude Gracht 82. Fijan (A du), werkman. Lange Boogaardstraat 4. Fijan (wed. C du), De-Witst,raat 13. Gaag (J van der), ijzergieter, Saenredamstraat ISrood. Gaag (K J van der), Brouwersstraat 134. Gaag (wed. Van der), Brouwersstraat 134. Gaarkeuken (M>, sigarenmaker, Hagestraat 17. Gaarkeuken (W M), groentenhandelaar, Ravelingsteeg 7. Gaart (wed. J B van), Doelstraat 42. Gaart (P C van), Raam vest 41. Gaartman (A), kopergieter, Schoterweg 37. Gabriël (Th.), mr. schoenm. 4e reg. infant., Korte Begijnestr. 7rood. Gabriëls (H), winkelier in boter en kaas, Groot Heiligland 24. Gabriëls (H L J), in assurantiën, Schouwtjeslaan 3a. Gaillard (J L), muziekonderwijzer, Gedempte Oude Gracht 80rood. Galama (J), onderwijzer, Kleine H utstraat 34rood. Galen (A C van), landbouwer, Dubbele Buurt 13. Galen (C J van), bloemistknecht, Wagenmakerslaan 9. Galen (G van), landbouwer, Burgwal 36. Galen (G van), Beeksteeg 6rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 115