92 Gerlings (W Jager), firma JH. Enschedé, wijnhandelaars, hofle veranciers; kantoor: Spaarne 8688. Germans (J), plaatdrukker, Yan-Marumstraat 67. Germans (M), koffiehuishouder en handelaar in gedistilleerd en bieren, Plein 21. Germeraad (H W), timmerman, Nadorstlaan zijweg A 12. Germeraad (J), timmerman, Van-Zompelstraat lrood. Germes (B), pakhuisknecht, Beeksteeg 11. Gerrits (B), pakhuisknecht, Linschotenstraat 13. Gerrits (H M), timmerman, Linschotenstraat 17. Gerrits (J), timmerman, Burgwal 55m Gerrits (N), onderwijzeres, Oranjestraat 83. Gerritsen (C), Raamvest 49. Gerritsen (C), steendrukker, Am3terdamstraat Sc. Gerritsen (C), Sophiastraat 13. Gerritsen (wed. C), Sophiastraat 13c. Gerritsen (C J), werkman, Oranjestraat 160 Gerritsen, geb. C. Verweij (wed. E W), Ridderstraat 14. Gerritsen (wed. D), Kampervest 43a Gerritsen (G), stukadoor, Barendsestraat 7rood. Gerritsen (G G), directrice van de kweekschool voor onderwijze ressen, Gedempte Oude Gracht 8. Gerritsen (II C), bloemist, Gaelstraat 59. Gerritsen (J), hoofdmachinist, Lange Veerstraat 8a. Gerritsen (J E), capiteine Leger des Heils, Schachelstraat 26rood. Gerritsen (J H), mr. stukadoor, Nassaulaan 82a. Gerritsen (W), ambtenaar H. IJ S. M., Kinderhuissingel 4c. Gerritsen (mejJacobstraat Sg Gerritsz (J), Schotersingel 1. Gerstel (B H), winkelier in boter, kaas en spek, Spaarnw.str. 64. Gerth van Wijk, geb. Foreman (mevr. S H), Leidsche Vaart 74. Gerven (F G van), koffiehuishouder, Spaarne 80. Gessel (N van), tabakshandelaar, Spaarne 77. Geukers (B P), winkelier, Kampervest 33. Geurten, geb. P van Ham (wed. G), Harmenjansweg 57e. Geurts (W H), boekhouder. Bakenessergracht 26. Geus (J de), timmerman, Klaverstraat 7. Geus (J A de), zeepziedersknecht, Heerensingel 91. Geus (M de), loodgietersknecht, Korte Dijk 1. Geuskens (M), metaaldraaier, Leidschestraat 149. Gevaerts van Geervliet (jhr. P), oud-kol. der huz., Frederikspark 4. Gevel (P van de), dir. Ned. Handelsvereeniging, Kennemerstr. 31. Geven (E), melkverkooper, Lange Annastraat, 16. Geijl JCz. (H J) timmerman en aannemer, firma Martens Zoon, Spaarne 110. Kantoor: Gedempte Oude Gracht 135. Geijn (wed. A van), Koudenhorn 64 i. Geijn (C van), wagenmaker, Saenredamstraat 28rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 120