94 Giling (T D), schilder, Kennemerstraat 18. Giljou (J), turfhandelaar, Lange Heerenstraat 27. Gilse (niej. M A van), Leidsche Vaart 108. Ginkel (J van), kantoorbediende, Pieter-Kiesstraat 29rood. Giorgis (A G G M), schoorsteenveger, Begijnhof llrood. Glahn (M von), koopman in manufacturen, Schoterweg 20. Glas (C H), bankwerker, Zuidpolderstraat 126. Glas (H), werkman, Spaarnwouderstraat 150. Glas (L), bakkersknecht, Kleine Houtstraat 101a. Glasbergen (mej. M L), Hazepaterslaan 2c. Glaser (A), deurwaarder bij de arrondissements-rechtbank en het kantongerecht, Schachelstraat 43. Glaser (J C), Lange Magarethastraat 28. Glaser (L), kantoorbediende en agent in assurantiën, Schachelstr. 43. Glaser (wed S), Kleine Houtstraat 83 Glaudi (P), scharenslijper, Lombardsteeg 5. Glazenmaker (L J), smid, Teylershofjestraat 5. Glove (J van), metselaar, Begijnhof 29. Glijnis (P), koffiehuishouder, Schalkwijkerstraat 7. Gohius VV C), gep. kapitein, Zijlsingel 4. Gockinga (jhr. R), Zijlweg 63. Godefroij (A), werkman, Nauwe Appelaarsteeg 28. Godefroij (D), schoen- en laarzenmaker, Kampervest 11. Godefroij (D), wieldraaier, Leliestraat 9b. Godefroij (wed J), Kerkhofstraat Cc Godefroij (W P), werkman, Kleine Houtstraat 130d. Godvliet (P), opzichter werkplaats H. IJ. S M., Kondenhorn 78. Godzen (mevr. wed. J C), Kennemerplein 36. Godzen (W G), lid der firma Godzen Van Eek, commission- nairs in effecten te Amsterdam, Kennemerplein 36. Goede (J de), mr broodbakker, Damstraat 16. Goede (wed J de), Zuiderstraat 9rood. Goede (wed. De), Burgwal 38. Goeden (J W), kantoorbediende, Sophiastraat 16. Goeden (TT), bloemistknecht, Drossestraat 12. Goeden (T J), vleeschhouwer en varkensslachter, Kamperstr. 21. Gorden (W), bloemistknecht, Oranjeboomstraat 122. Goeden (W), bloemistknecht, Gedempte Raamgracht 38. Goedhart (G A), winkelier en brooddepothouder, Schoterweg 44. Goedhart koopman, Begijnhof 20. Goedhart (P), kleermaker, Van-M.arumstraat 42rood. Goedkoop (dr. J P J), arts, Groote Houtstraat 174. Goedkoop Dzn. (P), directeur naaml. vennootschap //Werf Conrad», Spaarndammerweg 8. Goes (G), schilder, Korte Margarethastraat 14a. Goes (wed. M), Groot Heiligland 44b. Goes (P van), petroleumverkoopster, Nieuw Heiligland 1. Gouda

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 122