95 Goes (C vail der), werkman, Oranjestraat 181. Goes (H 1? van der), boekdrukker, De-Clercqstraat 102. Goes (P van der), winkelier, Brouwersstraat 101. Goes (P van der), werkman, Molenpad 7. Goeverden (A 1? van), kruidenier, Rozenpriëelstraat 52. Goffin (D A), werkman, Bakenessergracht 66a. Gog (C van), werkman, Bakenessergracht 31. Gogh, geb. Vos (mevr. J L van), Zijlweg 34. Goldenberg (wed. J E), Zuiderstraat 25rood. Goldschmid Nanninga (dr A W), med. doctor en arts, Kruisstr. 33. Gombert (J), strijkster, Oranjestraat 192. Gompertz (B), confectiemagazijn «De Matador", Anegang 6. Gompertz (wed. B), Israël, restauratiehoudster, KI. Houtstr. llrood. Gonnet (C J), rijks- en provinciaal archivaris in Noord-Holland, archivaris der gemeente Baarlem, Paviljoenslaan 1. Goode (G H), in assurantiën, Groot Heiligland 31. Goode (H), bloemist, Groot Heiligland 31. Goode (W E), bierbottelaar, Bakenessergracht 44. Goor (P W), brooddepothouder, Burgwal 13. Goor, geb. Brumsteede (mevr. wed. H van), Schachelstraat 42. Goor (H J E A A M van), commissaris van politie, Kouden- horn l4rood. Goor (M F van), leeraar aan de H B. S., Brouwerskade 7. Goor (mej. L van), modiste, Schachelstraat 42. Goor (wed. P J van), kleerbleekster, Brouwersvaart 22. Goosens (E), timmerman, Rozenstraat 17a. Goosens Jr. (J), winkelier in Engelsche heerenartikelen, Groote Houtstraat 64. Goosens (W), spoorwegwerker, Vooruitgangstraat 87. Goossen (H), kruidenier, Spaarnwouderstraat 95. Goossens (F J), timmerman, Goudsmidspleintje 2. Goossens (wed. M), naaister, Minnebroedersteeg 28b. Goossens (R L D) draaier, Zuidpolderstraat 67. Gootjens (W), kleermaker, Voortingstraat 8. Gooijer (J), Zonnesteeg 7. Gooijer (C de), Noorder-Schoolsteeg 6. Gorkom (J var), Wilhelminast aat 22. Gort (P H), sigarenmaker, Van-Marumstraat 66. Gorter (W), smid, Zomervaart 3e Gosenson (L J), sigenhandelaar. Kruisweg 17. Gosewehr (wed. H), Klein Heiligland (Dr. Gosewehr (J C), machine-bankwerker, Palmstraat 25. Gosewehr (J E), Rozenpriëelstraat 62. Gosler (A E J C), beambte gasfabriek, Jansstraat 68. Gosler (mevr. wed. J C E), Coornhertstraat 17. Gotschalk (J), winkelbediende, Spaarne 57. Gouda (A), schipper, Biggensteeg 2.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 123