98 Graal (J), aanspreker en lijkbezorger en concierge Vincentius- gebouw, Zoetestraat llrood. Graal (J), werkman, De-Witstraat 24d. Graat (E), werkman, Nassaulaan 55a. Graat, geb. Gallee (wed. J), Witte-Heerensteeg 30. Graat (mevr. wed. L J P A), Plein 2rood. Grabijn (E T), leeraar aan de school v. kunstnijverh., Molenpad 36. Graft (P A van der) wijnkoopersknecht, Korte Margarethastr. 14. Gram (mej. S U), Witte-Heerensteeg 30. Grand Sc Belain (firma wed. Ab. Ie), fabrikanten van zijden gazen enz., Jansstraat 1. Grandia (A), metselaar, Kinderhuisstraat 5. Grandia (wed A W), Nassaustraat 29rood. Grandia (D M), behanger, Scheepsmakersdijk 11. Graue (J C), gep. officier der marine, Gasthuisvest 21. Grauwelman (W), koetsier, Klein Heiligland 3rood. Grauwenhaan (C J van), Plein 7. Gray (C H), ingenieur gasfabriek, Gedempte Voldersgracht 2. Greeve (H C), huisknecht, Saenreaamstraat 10. Greshoff (dr. M), onderdirecteur-scheikundige Koloniaal museum, Barteljorisstraat 44. Greuter (H), wagenmaker, Roosveldstraat 5. Grevers (W A A), tandarts, Nieuwe Gracht 15. Greijdanus (J W), ladingmeester H. IJS. M Wouwermanstr. 22. Grieken (J J van), lithograaf, Raamsingel 16. Griendt (G N J van de), fabrikant, Nassauplein 3. Griendt Zoon (J van de), marg.-boterfabr., Spaarndammerweg 28a. Grient (N van der), ziekenverpleegster, Gedempte Raamgracht 26. Griethuijsen (mej.), modiste, Gedempte Oude Gracht 93. Griethuijsen (mej.), Koudenhorn 64b. Grift (G van der), Begijnesteeg 8. Grilles (mej. J J), Botermarkt 9d. Grilles (P), bode ter provinciale griffie, Zijlstraat 8. Grilles (W), wijnkoopersknecht, Oranjestraat 179. Grim (A), stukadoor, Saenredamstraat 47. Grimberg (E), administrateur bij de stoomvaartmaatschappij «Nederland», Hasselaerplein 7. Grippeline Verklei), graan- en meelhandelaars. Donk. Spaarne 28a. Grobbe, Leidschestraat 49. Groen (mej. G), Helmbrekersteeg llrood. Groen (J), wijnkoopersknecht, OostiDdisch Vaartje 42. Groen (J), koetsier, Lange Margarethastraat 30. Groen (J), sigarenmaker, Leidsche Vaart 28h. Groen (J C), winkelier, Bakkerstraat 19. Groen (J G), timmerman, Oranjestraat 44. Groen (L), viscbhandelaar, Ripperdapark 45. Groen (N P), winkelier in koloniale en grutterswaren, Spekstr. 2.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 126