1C3 Haan (mevr. wed. J C J Bierens de), Gedempte Oude Gracht 83. Haan (J L de), spoorwegwerker, Oude Weg 61. Haan (J L de), smid, Zuidpolderstraat 125. Haan (mej. M C de), Kruisstraat 45. Haan (mej. MBS de), Spaarne 62. Haan (P de), firma De Haan Zoon, boek- en muziekhande laars, Groote Houtstraat 137. Haan (P fl de), kantoorbediende, Gedempte Yoldersgracht 14. Haan (mej. S de), Ripperdapark 18. Haan (wed. De), Groote Houtstraat 144p. Haan Hugenholtz (mr. Th. de), advocaat en procureur, wethouder der gemeente, Spaarne P4. Haan (P den), werkman, Teylerstraat 3. Haanebrink, geb Smit (mevr wed. A), Zijlvest 25. Haar, geb. J. C. van Vastenhoven (wed. H), Jacobijnestraat 2], Haar (H W), kantoorbediende, Jacobijnestraat 21. Haar Romeny (dr. H M B ter), leeraar aan het gymuasium, Wilhelminastraat 23. Haarlem's Dagblad, Kleine Houtstraat 14. Haarlemsch Handelsblad, Spaarne 3. Haarlemsch Predikbeurtenblad, Gedempte Oude Gracht 86. Haarlemsche Bankvereeniging, Zijlstraat 76. Haarlemsche Brandverzekeringmaatschappij, Zijlstraat 76. Haarlemsche Brandwaarborgm. (Onderlinge), Zijlweg 14a. Haarlemsche Brood- en Meelfabriek" (Maatschappij „De), Bake- nessergracht 71. Haarlemsche Courant (Oprechte), Klokhuisplein 7. Haarlemsche Gasfabriek, Vestesteeg 1. Haarlemsche Handelsvereeniging, Lange Begijnestraat 22. Haarlemsche Hypotheekbank, Plein 16. Haarlemsche Katoenmaatschappij, Kinderhuissingel 66. Haarlemsche Kookschool, Sophiastraat 14. Haarlemsche Maatschappij tot verduurzaming van levensmiddelen, Schoterweg 26. Haarlemsche Melkinrichting, Plein 19. Haarlemsche stoom-zeepfabr. *Het Klaverblad*, Spaarnw.straat 14. Haarlemsche Tramway-maatschappij, Baljuwslaan. Haarlemsche Verffabnek, Veerpolder. Haarlemsche Ijzergieterij, Schoterweg. Haarlemsche Zoutkeet, Zuider Buitenspaarne 42. Haarlemsche Zwemschool, Houtvaart en Noorder-Buitenspaarne. Haas (J), Gasthuissingel 28rood Haas Zoon (J A), azijnmakerij «Het Anker*, Beeksteeg 13. Haas (A de), molen'oaas, Spaarndammerweg 10c rood. Habbema (mej. J E), Oranjestraat 7. Habermehl (J H W), assuradeur, Kinderhuissingel 30. Habes (wed. J G), Rollandstraat 48.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 131