108 Hart (wed. H de), Oranjeboomstraat 136. Hart (J 't), mr. schilder en glazenmaker, Spaarnwouderstraat 98. Hart (C van der), voerman, Dubbele Buurt 66. Hart (B S van het), arbeider, Kerkhofstraat 29e. Hartel (mej. A M), Nassaustraat 4. Hartel (D J), varkensslachter, Nassaustraat 5. Hartel (H), vleeschhouwer, Wolstraat 7. Hartel (J), vleeschhouwer, Gedempte Voldersgracht 8. Hartel (mej. J), Pieter-Kiesstraat 41. Hartel (P H), Lange Lakenstraat 5. Hartel Jr. (P H), vleeschhouwer, Groote Houtstraat 19. Hartendorp (A), bankwerker, Zuidpolderstraat 119. Hartendorp (S), huis- en rijtuigschilder, Raaks 34. Hartgens (J), smid, Casteleijnstraat 17. Hartgerink (mej. H G), Breestraat 18. Hartgerink, geb. Korthals (wed. J W), Breestraat 21. Hartgerink (W), bankwerker, Scheepmakersdijk 5rood. Hartje (F), koffiehuishouder, Groote Houtstraat 183. Hartlieb (mevr. wed. G), Plein 6. Hartman (C J), kleermaker, Rozemarijnsteeg 8. Hartman (H), winkelier, Lange Raamstraat 1. Hartman (wed. H), De-Witstraat 33b Hartman (H C), werkman, Heerensingel"37e. Hartman (H J), wagenmaker, Saenredamstraat 42. Hartman (J), werkman, Zuider-Buitenspaarne 23. Hartman (J), opperman, Korte Hofstraat 8. Hartmann (C W), hoofd eener bijz. meisjesschool, Kampersingel 14. Hartmann (E F), kastelein der sociëteit »De Kroon», Gr. Markt 13. Hartmann, geb. v. Eijken (wed. J J F), Kampersingel 14. Hartoch (G J), koopman in aardappelen, Spaarnwouderstraat 46. Hartoch (P), bloemistkneeht, Korte Poellaan 29a rood. Hartoch (wed. Th.), handelaarster in aardappelen en bloemen en tapster, Botermarkt 2. Hartog (A), instrumentslijper, Klerksteeg 2a. Hartog (A), schippersknecht, Lange Boogaardstraat 21boven. Hartog (B), voermansknech Bakkerstraat 33. Hartog (B), winkelier in boter, kaas, eieren enz., Zuider-Schoolsteeg 3. Hartog (C), stalhouder, Jansstraat 74. Hartog (H), Schotersingel 19. Hartog (J), agent van politie, Lange Poellaan 37c. Hartog (wed. J), Lange Heerenstraat 30rood. Hartog (C den), Hooimarkt 26. Hartsveld (wed. D), Oude Raamstraat 8rood. Harttenroth (dr. P), Zijlweg 19b. Hartveld (mej Amsterdamsche Vaart 52rood. Hartveldt (J), koffiehuishouder, Brouwersstraat 80. Hartz (H J), industrieel, Frederikspark 5.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 136