110 Heems (J), firma J. Heems Zn., winkel, in kruid.- en gruttersw., kandelaars in granen, zaden en fourages, Anthoniestraat 79. Heems (P G), lid der firma J. Heems Zn., L. Heerenvest 134. Heems (J P van), pakhuisknecht, Spaarnwouderstraat 65. Heems (P van), likeurstokersknecht, Begijnesteeg 1. Heemskerk (A), Ossenhoofdsteeg 5. Heemskerk (A), meeldrager, Hagestraat 59. Heemskerk (mej. A), Lange Heerenstraat 41e. Heemskerk (mevr. wed. A), Nassaustraat 19rood. Heemskerk (C), gep hoofdonderwijzer, Kruisstraat 97. Heemskerk (C), muziekonderw. en pianostemmer, Gr. Markt 1. Heemskerk (D), koopman in groenten, Burgwal 4/. Heemskerk (E), melkslijter, Brouwersstraat 82. Heemskerk (F A), bloemist, Molenpad 3. Heemskerk (H), beambte H. IJ. S. M., Rozenstraat 51b. Heemskerk (wed. J), melkverkoopster, Burgwal 53. Heemskerk (J B), draaier, Papentorenvest 40. Heemskerk (J J Bijsterus), commies der posterijen, Zijlstraat 34rood. Heemskerk (J L), winkelier en grossier, Barendsestraat 32. Heemskerk (J M), mr. schilder en glazenm., Spaarnw.str. 41boven. Heemskerk (M), arbeider, Leidsche Yaart 38a. Heemskerk (M E), naaister, Palmstraat 21. Heemskerk (wed.), Lange Wijngaardstraat 16. Heemskerk (mevr. wed. J A van), Gasthuissingel 22. Heeneweer (G), metselaar, Leidschestraat 69. Heenk (G J), handelaar en winkelier in ijzerwaren en huish. artikelen, Damstraat 15, in rijwielen, Kruisstraat 18. Heer (A de), koffiehuishouder, Stationsplein 4. Heer (A de), Zuidpolderstraat 78. Heer (H de), onderwijzer, Jansweg 37rood. Heer (M de), Oranjestraat 40. Heerden (H van), timmerman, De-Clercqstraat 115. Heerden (J van), stukadoor, Lange Boogaardstraat 26rood. Heere (J), werkman, Kleine Houtstraat 130c. Heere (P J), winkelbediende. Oranjestraat 136. Heeremans (B H), gep. onderwijzer, Rozenstraat 49. Heeremans (H C J), schoen- en laarzenmaker en bleekwater- fabrikant, Korte Poellaan 19. Heeremans (H W), fabr. van balletjes|en suikerwerk, Essenstr. 35. Heeremans (J), werkman, Leliestraat 17a. Heeremans (J W L), mr. meubelmaker, Korte Houtstraat 8. Heerens (H), fabriekswerker, Kinderhuissingel 62g. Heerens (H J), bakkersknecht, Kinderhuissingel 62g. Heerens (J), sigarenmaker, Gedempte Raamgracht 47. Heerens (J B),.mr. schoen- en laarzenmaker, Doelstraat 24a. Heerens (J J), barbier, Gedempte Raamgracht 47. Heerens (W E), bloemistknecht, Brouwersvaart Ba.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 138