112 Heins (J A), zadelmaker en bellanger, L. Margarethastr. 36—38. Heins (W), stalhouder, Ridderstraat 2325. Heintzberger (J W), in tabak, sigaren enz., Barrevoetestraat 6. Hekhuijsen (W steenhouwer, De-Keijstraat 13. Hekkelman A J), brievenbesteller, Rollandstraat 69. Hekkelman (G), barbier en aanspreker, Oranjestraat 147. Hekkelman (H), smit, Leliestraat 7a. Hekker (J J), bierbottelaar, Delftstraat 37rood. Hekker (P M), bloemistknecht, Brouwersvaart 14a. Hekking (W), Kennemerplein 3. Hekman (J), mr. timmerman, Gedempte Voldersgracht 59. Held (H), metselaar, Kerkhofstraat 4l. Held (R), bankwerker, Bolwerkslaan 11. Helden (C A van), Zijlweg 87. Helden (F T van), Zijlweg 87. Hellekamp (P J), schoen- en laarzenmaker, Kinderhuissingel 69h. Helleman (J G), meubelmaker, Klerksteeg 11. Hellemink (J), werkman, Nassaulaan 40. Hellinga (T), onderwijzer, Spaame 7. Hellingman (F), firma H. C. Louwerse Zoon, confiseur, cuisi nier, Groote Houtstraat 29. Helm (W L), Korte Heerenstraat 20. Helm (J van der), winkelier in melk enz., Esschilderstraat 2e. Helm (P van der), landbouwer, Hagestraat 13. Helm (Th. van der), melkverkooper, Van-Marumstraat 46. Helmer (C), kaaskoopersknecht, Krom 16b rood. Helmink (F), winkelier en tabakskerver, Hagestraat 7. Helmolt (dames Camerling), Plein 32. Helmolt, geb. Gobius (mevr. wed.), Baan 1. Hemelrijk (J W), werkman, Zuidpolderstraat 52. Hemert (A C A van), handelaar in kruideniers- en grutters waren en comestibles, Kruisweg 41. Hemert (C van), behanger, Brouwersvaart zijweg B 48. Hemert (C H M van), gep. kapitein O.-I. leger, Zijlvest 45. Hemert (D van), Gedempte Oude Gracht 61. Hemert Jr. (D van), koopman en winkelier, firma D v. Hemert Zoon, Spaarnwouderstraat 76. Hemert (H van), pakhuisknecht, Donkere Spaarne 28a. Hemert (H van), bloemistknecht, Houtvaart. Hemert (J van), koopman, Korte Spaarne llroop. Hemert, geb. Young (mevr. wed. J H van), Schachelstraat 7rood. Hemert (N C van), timmerman. Brouwersstraat 79. Hemert (P van), koopman, winkelier in kruideniers- en grut terswaren, Groote Houtstraat 164. Hemert (P van), huisknecht, Zijlweg 27. Hemert (P M van), besteller Van Gend Looi, Rozenpriëelstr. 50. Hemert (R van), werkman, Barendsestraat 53.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 140