113 Hemert (S E van), Groote Houtstraat 164. Hemert (wed. W van), Barrevoetestraat 7c. Hemert (mevr. wed. A J von), Parklaan 3. Hemert (D A von), Parklaan 3. Hemert (P C E von), commissionnair in effecten, Nieuwe Graclit 55. Hemker (mej. E), Lange Heerenstraat 43a. Hemker (mej. S), Lange Heerenstraat 41e. Hemmen (mej. M J), Kruisweg 6firood. Hendriks (A), werkman, Gasthuislaan 2. Hendriks (mej. A), Tuinstraat 5. Hendriks (A C), onderwijzer, Pieter-Kiesstraat 55. Hendriks (A M), smid, Amsterdam straat 3u. Hendriks (C), ploegbaas H. IJ. S M., Kinderhuissingel 4ï. Hendriks (C Jansen), bloemkweeker en handelaar in Moscovische en rietmatten, Korte Poellaan 18. Hendriks (E J), smid, Saenrédamstraat 12. Hendriks, geb. Lemmers (wed. G), Klein Heiligland 68. Hendriks (G Jansen), mr. hoef- en rijtuigsmid, Lange Poellaan 34. Hendriks (H), antiquaire, Brouwersvaart 76. Hendriks (J) smid, Zuider-Buitenspaarne 41. Hendriks (J A), logement- en caféhouder, Korte Jansstraat 6. Hendriks (J J), uitdrager, Oranjeboomstraat 133b. Hendriks (M), oppasser militairenhospitaal, Witte-Heerensteeg 19. Hendriks (N), bloemistknecht, Gasthuislxan 107. Hendriks (Th. Jansen), bode levensverzekering, aanspreker en lijkbezorger, Palmstraat 7. Hendriks, geb. M Duin (wed. W), Gedempte Voldersgracht 21b. Hendriks (W Jansen), bloemist, Oranjeboomstraat 70. Hendriks (wed.), Lange Lakenstraat 35rood. Hendrikse (L), rijtuigmaker, Ripperdastraat 24. Hendriksz (D S), schilder, Scheepmakersdijk 28. Hendrix Co., winkeliers in garen, band, mode-artikelen en gebreide goederen, Anegang 26. Hengeveld (mevr. wed. G J), Raamvest 39. Hengeveld G.Jz. (M J), districts-veearts voor het veeartsenij- kundig staatstoezicht, Hasselaerplein 35. Hengeveld Kz. (dr. M J), arts, Plein 16a. HeDneke (J), machinist, Schoterstraat 23. Henneke (J), werkman, Brouwersvaart 108. Henneken (C), brievenbesteller, Rozenpriëelstraat 30. Henneman (G), winkelier, Spaarnwouderstraat 60. Henneman (M), bloemist, Leliestraat 31. Henneveld (J), koopman, Bakkumstraat 10. Henneveldt, (mej. H), Wijde Appelaarsteeg 11c. Henning (B G), huisschilder, Meesterjoostenlaan 2g. Henning (C F), winkelier in hoeden, petten en phantasie-artikelen, firma A Prinsen, Groote Houtstraat 80. 8

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 141