114 Heimis (wed J), Jansweg 39g. Hennis (W C), winkelier, Esscliilderstraat 1. Hennij (mevr. A E), Zijlweg ly. Hensen (A), kopergieter, Vooruitgangstraat 116. Hensen (C), smid, Doelstraat 24a rood. Hensen (wed. D), Nieuwe Spaarnwouderstraat 4. Hensen (G W), ijzervormer, Schoterweg 29a. Hensen (J), Groote Houtstraat 77, Hensen (L), smid, A-L.üyserinckstraat 29. Henskes (C), meubelmaker, Klein Heiligland 32. Henskes (D), timmerman, Asterstraat 15. Henskes (D A W), kantoorbediende, Pieter-Kiesstraat 23. Henskes, geb. Lasschuit (G), modiste, Pieter-Kiesstraat 23. Henze (J), ketelmaker, Zuidpolderstraat 35rood. Hepp van Vliet (mevr wed. H G), Parklaan 52. Herckenrath, geb. Van Kuijk (mevr. wed. L J P), Hazepaterslaan 4. Herder (A de), koetsier, Oranjestraat 59. Herder (G G de), agen,t van politie, Oranjestraat 59. Herder (J de), Tuinlaantje l4rood. Herdes (J C), werkman, Nassaulaan 38. HerdiDgh (A), Schoterweg 2. Herfst (wed. J), Breestraat 12rood. Herfst (mej. W W), Groote Houtstraat 3rood. Hering (wed. P H), mangelvrouw, Ursulasteeg 10e. Heringa (dr. P M), leeraar M. onderwijs, Bakenessergrackt 65. Herkes (G), werkman, Glasblazersstraat 2rood. Herlé (G 1? J), koperslager, Tulpenstraat 12rood. Hermann (A), smid, Oostvest 6a rood. Hermann (H E), huisknecht, Lange Heerenvest 24. Hermann (wed. H E), Lange Heerenvest 24. Hermann (J C), Nieuwe Groenmarkt 29. Hermann (J H), Korte Spaarne 3. Hermans (C), kapelaan. Zoetestraat 9. Hermans (wed. J), koffiehuishoudster, Smedestraat 16. Hermans (wed.), werkvrouw, Nobelstraat lOboven. Hermeling (A), timmerman, Zomervaart 22d. Hermeling (wed. C), Scheepmakersdijk 19. Herrebrug (H G), Pieter-Kiesstraat 9. Hersehoe (A), bakkersknecht, Barendsestraat 15rood. Herschoe (P), gemeente-veldwachter, Voorzorgstraat 54. Hersman (P), stalknecht gemeentereiniging, Harmenjansweg 2. Hersman (M), werkman gemeentereiniging, Oude Weg 7. Hert (J van 't), machine-bankwerker, Ripperdasteeg 2a. Hertog (H), boekbinder. Korte Lakenstraat 20. Hertog (S), werkman, Wolstraat 15. Hertogh (P M den), modelmaker, Berckheijdestraat zijweg A 14. Herwaarden (Th. J van), timmerman, Korte Heerenstraat 11.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 142