117 Heijdanus (P M), werkman, Vogelkoopsteeg 3. Heijde (C van der), winkelier, "Van-Marumstraat 43. Heijde (G van der), winkelier, Spaarn wouderstraat 110. Heijde (wed. G van der), Gedempte Oude Gracht 19. Heijde (M van der), machinist, A.-L.-Dyserinckstraat 41. Heijde (A H von der), Schotersingel 49. Heijden (H van der), houtzasrer, Ruijsdaelstraat 6. Heijden (J van der), bloemistknecht, Kerkhofstraat 4g. Heijden (J van der), timmerman, Saenredamstraat 12rood. Heijden (W van der), machinist, Voortingstraat 50. Heijerman (J), timmerman, Nieuw Heiligland Irood. Heijings (H J), koetsier, Gedempte Raamgracht 28. Heijkoop (J), letterzetier, Schouwtjeslaan 15. Heijligers (A), naaister, Groote Houtstraat 144. Heijligers (C Th.), boekhouder, Gierstraat 9. Heijligers (H), stukadoor, Linschotenstraat 21. Heijlivers (J), stukadoor, Leidsche Vaart 28l. Heijligers (J P) tapper en slijter, Groot Heiligland 22. Heijligers (Ph. C), stukadoor, Tulpenstraat 41. Heijligers (Th. G), huis- en decoratieschilder, Ridderstraat 5. Heijligers (W P), kleermaker, Gierstraat 40rood. HeijligersJansen, winkelierster, Gierstraat 9. Heijman (C), koetsier H. T. M., Baljuwslaan 14. Heijman (C), leeraar middelbaar onderwijs, Florapark 9. Heijman (G), aardwerker, Brouwersstraat 52. Heijman (P A), sigarenmaker, Korte Houtstraat 7a. Heijmering (W), banketbakker, De-Witstraat 32. He\:ne (J), pakhuisknecht, Leliestraat 40. Heijne (R C), sigaren» aker, Zonnesteeg 10. Heijnerman (L), caoutchoucwerker, Palmstraat 9n. Heijningen (J van), schipper, Gravjnnesteeg 4rood. Heijningen (J van), werkman, Dubbele Buurt 32. Heijningen (N van), caoutchoucwerker, Z.-Buitenspaarne 52rood. Heijnsbergen (wed A), melkverkoopster, Oranjestraat 188. Heijnsbergen (C), aardwerker, Bakkerstraat 26. Heijnsbergen (C), melkslijter, Haarlemmerliedestraat 48. Heijnsbergen (H H J), koffiehuishouder en instrumentmaker, Zuider-Buitenspaarne 10. Heijnsbergen (P), werkman, Brouwersvaart E0h. Heijnsbergen (wed.), llaamsteeg 19rood. Heijnsbergen (M van), telegrambesteller, Jan-Steenstraat 2. Heynsius (mevr. wed. H H), Koudenhorn 42. Heijse (E A), koopman, Duvenvoordestraat 6. Heijselaar (G), schoenmaker, Klein Heiligland 25rood. Heijsman (H), bakker, Teylershofjestraat 1. Heijstek (J). koopman, Oranjestraat 162. Heijt (J H L), instrumentmaker, Ostadestraat 7.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 145