119 Hoed (H), mr. kleermaker, Kennemerstraat 35. Hoed (H M), galvaniseur, Frans-Halsstraat 48. Hoed (J C), kartoDwerker, Saenredamstraat 15. Hoed (wed. S H), Saenredamstraat 15. Hoedemaker (M J), bakkersknecht, Raamsteeg 19rood. Hoeff (A van der), wagenmaker, Regulierstraat 24. Hoeft' (J van der), wagenmaker, Roosveldstraat 2. Hoefman (E J), banketbakker, Spaarnwouderstraat 33. Hoefman (W H), onderwijzer, Kleine Houtstraat 23rood. Hoefnagel (I*), handelaar In boter, kaas en eieren, Breestraat Hoefsmit (J), loopknecht, Tulpenstraat 25rood. Hoeing (C R A), firma A Schenk, stoffenververij en chemische wasohinrichting, Gedempte Oude Gracht 11, 13 en lörood. Hoek (P), pakhuisknecht, Bannesteeg 2a. Hoek (W), timmerman, Laurens-Costerstraat 11. Hoek (W), timmerman, Regulierstraat 31. Hoek, geb. Moll (mevr. wed. G van den), Mauritsstraat 5. Hoek (wed. W van den), Beeksteeg 19. Hoek (J Ph van der), banketbakker en koker, Spekstraat 12. Hoekelen (E B van), naaister, Korte Heerenstraat 20. Hoekelen (L C van), behanger en zadelmaker, Nassaulaan 51. Hoekmeijer (N A), bloemist, De-Clercqstraat 128. Hoeksema (mej. J), Raamvest 13. Hoeksema (mej. M S), Raamvest 13. Hoeksema (N J), confiseur, Groote Houtstraat 102. Hoeksema (mej. S J M), Gasthuissingel 18. Hoeksema (dames), Groote Houtstraat 78. Hoekstra (L) H), in brandstoffen, Korte Zijlstraat 9. Hoekstra (K), oud-koopvaardijkapitein, Coornhertstraat 13. Hoekstra (S), winkelier, Spaarne 30. Hoekstra (S G), timmerman, Linschotenstraat 64. Hoelen (wed. C), naaister, Schachelstraat 3b. Hoenderdos (D). landbouwer, Zomervaart 25. Hoenderdos (H), koopman in brandstoffen, Brouwersstraat 20. Hoenderdos (J), melkverkooper, Korte Heerenstraat 1. Hoenderdos (wed. J), melkverkoopster, Gasthuisstraat 11. Hoenderdos (K), werkman, Beeksteeg 21. Hoenson (IJ), timmerman, Berckheijdestraat zijweg A 31. Hoes (H W), wagenmaker en winkelier, Frans-Halsstraat 35. Hoes (J J), bloemistknecht, Nauwe Geldeloozepad 27. Hoes (K), bloemistknecht, Oranjeboomstraat 11. Hoes (wed. W), werkvrouw, Kleine Houtstraat 121rood. Hoesbergen (H F), loodgieter en zinkwerker, Sophiastraat 5. Hoesbergen (K), lood- en zinkwerker, aanlegger gas- en waterleiding, Nassaulaan 4. Hoetjes (A), vak-onderwijzer aan de ambachtsschool, Kruisweg 67.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 147