121 Hogeboom (K), werkman, Haarlemmerliedestraat 1. Hogeboom van Bnggenum (J), smid, Anthoniestraat 41, Hogeboom van Buggenum (J P), smid, Lange Poellaan 17. Hogelanden (jbr. mr. J W Boreel van), burgemeester van Haar lem, Kenaupark 17. Hogenbirk Jr. (D), mr. smid, Zijlstraat 17. Hogenbijl (H), winkelier in muziekinstrumenten, snaren enz., Oude Groenmarkt 28. Hogenbijl (J), rijtuigmaker, Oude Groenmarkt 28. Hogenbijl (M), strijkster, Kinderhuisvest 35. Hogenbijl (R H), kruideniersbediende, Oude Groenmarkt 28. Hogenes (H), werkman, Vrouwesteeg 11. Hogeweg (J), taxeerder bij de bank van leening, Molenpad 1. Hoik Jr. (C van), Jansweg 3. Hollander (G J), gep. onderofficier, Rollandstraat 43. Hollander (wed. K), Zuider-Buitenspaarne ?4e. Hollander (R), kleermaker, Korte Houtstraat 5a. Hollander (W), bankwerker, Teylerstraat 44. Hollandsche Crediet- en Deposito-bank, Zijlstraat 61. Hollandsche Maatschappij van levensverzekering, Jansweg 42. (Zie adv. pag. 17.) Hollebrands (A M), rijtuigmaker. Rozenstraat llrood. Holleman (mevr. wed. H M), Wagenwesr 7. Holleman Hz. (P C), telegraaf beambte, Schoterwèg 38. Holm (L P), Pieter-Kiesstraat llrood. Holsken (H F), mr. varkensslachter, Botermarkt 13. Holst (C H), scheepsbouwkundig ingenieur, Rozenstraat 1. Holst (mej. W E A), Statenbolwerk 2a. Holster (J 8), meubelstoffeerder, Roosveldstraat 6. Holt (F), Koudenhorn 52. Holt (J G), lid der firma Gebrs. Holt, Kampersingel 48. Holt (gebr.), winkeliers in nouveauté's en heeren- en dames- artikelen, Anegang 33 en 44. Holt (J H), manufacturier, Anegang 33. Holt (J J), lid der firma Gebrs Holt, Anegang 44. Holt (Joh. L), marchand-tailleur, Groote Houtstraat 52. Holterman (J W), opzichter gasverlichting, Wagenweg 52. Holtkamp (mej. G H), naaister, Tuchthuisstraat Sr. Holtus (H W T), meubelmaker, Oranjestraat 100. Holtz (F C), oud-gasfabrikant, Zijlweg 3. Holtz, geb. Kluppel (mevr. I J), Nieuwe Gracht 64. Holtzapfel (H F), stukadoor, Spoorwegstraat 28. Homan (J J), Kampervest 25 Homans (P J), groentenverkooper, Anthoniestraat 33. Hombörgh (J W F), smid, Molensteeg 16. Homburg (A J), modiste, Leidsckestraat 25. Homburg (wed. C), Leliestraat 18.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 149