123 Hooft Spoor, advocaten en procureurs, Nassau straat 14. Hooft (mr. W A 't), rechter in de arrond.-rechtbank, Plein 8. Hoog (mej. A L), best. zuster Diakouessenh., Hazepaterslaan 10. Hoog (mevr. wed. G A), Ripperdapark 17. Hoog (mej. M), Kleine Houtstraat 68. Hoog (H H M de), coniiseur en cuisinier, Groote Houtstraat 73. Hoog, geb. C, Bielders (mevr. Joh. de), Leidsche Yaart 76. Hoog (J A de), onderwijzeres, Bakenessergracht 102. Hoog (W de), leeraar H. B. S., Ripperdastraat 9. Hoogcarspel (dr. J), arts, Groote Houtstraat 86. Hoogduin (L), handelaar in zuivelproducten, Ampzingstraat 82. Hooge (T van den), Boerensteeg 10. Hoogeboom (wed. A), Peuzelaarsteeg 18. Hoogeboom (J), inbrengster bank van leening, Drapenierstr. 17. Hoogeboom (J J), metselaar, Oranjestraat 12u. Hoogeboom (J N J), boekbinder, Prankestraat 17. Hoogeboom (P), smid, Harmenjansweg 73. Hoogeboom (P H L), gepens. O.-I. ambt, Coltermanstraat Hoogenbos (wed. D), Zuidpolderstraat 54rood. Hoogendam (wed. A), Kennemerplein 14rood. Hoogendoorn (C), werkman, Lange Annastraat 28c. Hoogendoorn (C), scheepsbouwer, Saenredamstraat 46rood. Hoogendoorn (D), werkman, Heerensingel 3/p. Hoogendoorn (P), winkelier in speelgoederen, Anthoniestraat 3. Hoogendoorn (S), smid, Heerensingel 71 d. Hoogendijk (A), Zuidpolderstraat 27. Hoogenhuijsen (mevr. wed. S M v.), M.-v.-Heemskerkstraat Brood. Hoogerbeets (A), koopman, Wester-Boogaardstraat 3. Hoogerbeets (A), lettergieter, Roosveldstraat 21. Hoogerbeets (A P), barbier, Esschilderstraat 2g. Hoogerbeets (D J), winkelier in groenten, Amsterdamstraat 11. Hoogerbeets (E), strijkster, Campbuijsstraat 1b. Hoogerbeets (P W), stukadoor, Barendsestraat 27. Hoogerbeets (P W), stukadoor, Brouwersvaart 80j. Hoogerbeets (J), barbier, Korte Zijlstraat 2. Hoogerbeets (J), metselaar, Campbuijsstraat 1b. Hoogerbeets (J P), werkman, De-Keijstraat 8. Hoogerbeets (N), lettergieter, Camphuijsstraat 4. Hoogerbeets (W P), petroleumventer, Molensteeg 25. Hoogers (H), smid, Zomervaart zijweg A 5. Hoogervorst (C), schilder, Vooruitgangstraat 80. Hoogervorst (J), smid. Roosveldstraat 41. Hoogervorst (M), winkelier, Hagestraat 47. Hoogervorst (P C), schilder, Rorriolenstraat 15. Hoogerwerf (A C), winkelbediende, Oranjestraat 3b. Hoogerwerf (wed. C), mangel- en waschvrouw, Oranjestraat 3b. Hoogerwerf (K), broodbakker, Brouwersvaart zijweg A 20.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 151