121 Hoogestijn (P), smid, Drossestraat 11. Hoogeveen (A), timmerman, Raaks 13. Hoogeveen (A), werkman, Tulpenstraat 17j. Hoogeveen (C), koffiehuishouder, Smedest.raat 22. Hoogeveen (J), mr. meubelmaker en stoffeerder, Ceciliasteeg 9. Hoogeveen (J), pakhuisknecht, Nauwe Geldeloozepad 15. Hoogeveen (L), timmerman. Raaks 13. Hoogeveen (P), koopman, Raaks 13. Hoogeveen (Th.), melkverkooper en winkelier, Breestraat 20. Hooggreef (B), schilder, Assendelverlaan 3b. Hooghwinkel (A P), agent stoomvaartmaatschappij «Nederland»; brand-, zee- en transportverzekering, Wilhelminastraat 66. Hoogkamer (C), winkelknecht, Zoetestraat 15. Hoogkamer (F W), boekbinder, Barendsestraat 50. Hoogkamer (H), boekbinder, Lange Annastraat 8. Hoogkamer (J), sigarenm. en koffiehuisbed., Patiëntiestraat 12. Hoogkamer (W F), boekdrukkerij en kantoorboekh., Koningstr. 42. Hoogkamer (W J), pakhuisknecht, Palmstraat 9e. Hoogland (mevr. wed. B R), Kleine Houtweg 33. Hoogland (J), werkman, Morinnesteeg 16. Hoogland (J), hovenier, Roosveldstraat 76. Hoogland (J H), wagenmaker. Gortesteeg 2. Hoogland (Rl, wagenmaker, Roosveldstraat 38. Hooglugt (A), koopman, Schachelstraat 35b. Hooglugt (E), timmerman, Bannesteeg 10e. Hoogslag (H), Lange Hofstraat 3. Hoogstraten (D), winkelier, Frans-Halsstraat 23. Hoogstraten (H), musicus, Damstraat 6. Hoogstraten (mej. M), Lange Molenstraat 44b. Hoogstraten (N), timmerman, Sophiastraat 47. Hoogveld (A), boekhouder, Houtmarkt 51. Hoogveld (A), koffiehuishouder, Groote Houtstraat 29a. Hoogveld (H), petroleumventer, Zuidpolderstraat 44. Hoogveld (wed T F), pensionhoudster, Raamvest 33. Hoogveld (W), boekdrukker, Berckheijdestraat zijweg A 18. Hoomans (H), bloemistknecht, Yoortingstraat 42. Hoomans (J J) bode begrafenisbos, Klein Heiligland 46. Hoomans (W A), strijkster, Klein Heiligland 46. Hoop (G van der), machinist, Esschilderstraat 13. Hoorik (A van), winkelier, Goltermanstraat 9. Hoorn (mej. H van), Zijlweg 71rood Hoorn (J F van), penseelschrijver, Breestraat 12. Hoorn (mej. M E van), Zijlweg 71 rood. Hoorns (K), bode van het bestuur van den Haarlemmermeer polder, Jansweg 39. Hoornstra (J W), Nieuwe Kruisstraat 8. Hoos (G), werkman, Palmstraat 2rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 152